Jennifer Lawrence nás všechny učí, jak být cool

Jennifer je známá pro své oscarové herecké výkony, ale snad ještě více pro svou svobodomyslnou povahu a smysl pro humor. Sarkasmus je jejím druhým jménem, je vždy svá a nebere se příliš vážně. I proto si získala velké sympatie fanoušků po celém světě. Během její nejnovější press tour pro romantickou komedii No Hard Feelings si však upevnila pozici v oblasti, ve které ji možná málokdo hledal – během několika týdnů se stala módní ikonou. Proč? Odpověď je jednoduchá. Její šatník dokonale odráží její povahu. Je elegantní, minimalistický a uvolněný. A když si ho vzal do parády módní stylista Jamie Mizrahi, dovedl teprve hereččin street style k opravdové dokonalosti.

10 věcí o Jennifer Lawrence, zářijové cover star ELLE

elle.cz

Jednoduchost vítězí nad extravagancí

Charakteristickým rysem jejího šatníku je paleta neutrálních odstínů a jeho nadčasovost. Jednoduchá elegance a čistý vzhled mu propůjčují francouzský nádech, za který pravděpodobně může i hereččina dlouhodobá spolupráce se značkou Dior. Zároveň její styl koná ve jménu trendu quiet luxury, který v poslední době ovládl módní sféru, a v jehož popularizaci sehrály roli Sofia Richie nebo soudní odění Gwyneth PaltrowTrend tichého luxusu se vyhýbá logům a okatě komunikovanému luxusu, naopak nabádá k oblékání nenápadných, elegantních a vysoce kvalitních kousků, právě takových, jaké můžeme spatřit i v šatníku Jennifer Lawrence. Přesto je však jasné, že se Jennifer aktuálními trendy příliš neřídí. Drží se moderních, klasických a pohodlných kousků, ze kterých tvoří koktejl svého osobitého stylu. V jejím šatníku často spatříme elegantní kabáty a svetry, ale i asymetrické šaty. Její schopnost spojit uvolněný a autentický přístup s elegancí a sofistikovaností ji činí módní inspirací pro mnoho z nás. Posuďte sami.

Chcete se s Jennifer Lawrence seznámit blíže? Svůj výtisk zářijové ELLE si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

Jennifer Lawrence a její nejlepší street style momenty

Zdroj: fashionista.com, hellomagazine.com, russh.com