Slavné ženy, které se pro bikiny narodily (stejně tak jako vy)

Náš svět je plný žen, které v sobě spojují sílu, eleganci a odvahu. Ať už jsou to herečky, hudebnice, modelky nebo jiné vlivné osobnosti, tyto slavné ženy nám dokazují, že se můžeme cítit sebevědomě ve své vlastní kůži. Jedním z míst, kde se jejich sebevědomí a krása může naplno projevit, jsou pláže, kde si užívají sluneční paprsky a svěží vodu v bikinách. Je snadné pohlížet na slavné ženy v bikinách a cítit se nedostatečně. Často jsou tyto fotografie retušovány, upravovány a prezentují nám nepravdivý obraz dokonalosti. Ale je čas přestat srovnávat se a začít si uvědomovat, že slavné ženy jsou jako my. Mají své vlastní nedokonalosti, které jim dávají na jedinečnosti. Pihy, znamínka, jizvy, pigmentové skvrny, pomerančová kůže... to vše máme my všichni. Překvapivě, ani slavným se to nevyhýbá.

Dokonale nedokonalá

Tělo každé ženy je jedinečné a krásné právě takové, jaké je. Nabývá různých tvarů, velikostí a proporcí, ale to nám nebrání cítit se sebevědomě a zkrátka dobře ve vlastní kůži. A slavné ženy nás mohou inspirovat k tomu, abychom přijaly a milovaly svá těla, bez ohledu na to, jak vypadají v bikinách. Neměli bychom se nechat strašit myšlenkou, že nám něco chybí, jen proto, že nevypadáme jako modelky na obálkách časopisů. Skutečná krása spočívá v naší jistotě, sebevědomí a lásce k sobě samým. Když se podíváme na slavné ženy v bikinách, nevidíme jen jejich tělo, ale i jejich sílu, odhodlání a úspěchy, které je vedou k dosažení svých cílů. Modelka má dokonalé vyrýsované tělo možná proto, že se jím živí, na to myslete. Tráví hodiny denně vytrvalým tréninkem. Kdyby bylo takové tělo jako dělo smyslem vašeho života, také jej budete mít. Nejlepší na tom všem však je, že jsme to my, kdo o naší životosprávě rozhodujeme. A je jen na nás, abychom se ve svém těle cítili dobře. Máte po porodu kila navíc? A není to skvělé, že vaše tělo dokázalo nemožné? Objeví se vám po pobytu na sluníčku kropenaté tváře plné pih? A není to roztomilé? Vždy je důležité si uvědomit, že naše tělo je nástrojem, který nám umožňuje prozkoumávat svět, plnit sny a těšit se ze života. Je to náš nejvěrnější spojenec, který nás provází po celý život.

Trendy plavky léta 2023: Vy je ještě nemáte?

elle.cz

Slavným kráskám to v bikinách (taky) sluší

Jednou z nejlepších věcí na sociálních sítích je, že nám umožňuje žít prostřednictvím našich oblíbených celebrit. A jedna z věcí, kterou celebrity rády zveřejňují ve svých virtuálních denících, jsou právě fotky v bikinách. Což je ideální, když hledáte inspiraci pro trendy bikiny nebo jen pouhé rozptýlení.Guilty pleasure sledování celebrit v plavkách bude vždy naší tajnou vášní! Je to jako otevřít si bulvární plátek a slupnout drby na jedno posezení. Nemůžete zkrátka přestat, dokud nedočtete do konce. Tentokrát jsme si pro vás jedno malé guilty pleasure připravili my. Není zač. Prohlédněte si proto slavné ženy v bikinách, dokonalé v jejich nedokonalosti!

Slavné ženy v bikinách

Zdroj: People, Getty Images