Vy ještě nemáte své vytoužené plavky?

S blížícím se létem je načase aktualizovat svůj plavkový šatník a přivítat nejnovější módní trendy v oblasti plavek. Pokud máte jedny jediné, které už pátou sezónu za sebou bezmezně milujete, gratulujeme. Stačí vám ty jediné a troufáme si říct, že nyní můžete článek s klidem v duši přestat dále číst. Ovšem předpokládám, že se přikláníte spíš k druhé skupině těch z nás. Jsou to právě tyto dny, kdy kolem sebe slýchám své kamarádky, které řeší jedno a to samé – otepluje se a ony nemají, co na sebe. Jednoduchý fakt, řešení tak snadné není. Bez ohledu na váš osobní styl a preference vám proto přinášíme inspiraci pro jednodílné plavky, bikiny a další typy plavek, které zaručeně oživí vaši plážovou garderobu. Čestné slovo, že tady si vyberete.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky se vracejí do módy s novými a inovativními designy. Namísto tradičních jednoduchých střihů přicházejí tyto jednodílné plavky s odvážnými výstřihy, krajkou a průhlednými průstřihy, které dodávají zcela nový rozměr tomuto klasickému stylu. Vyberte si model s vysokým pasem, který zdůrazní vaše křivky, nebo se sáhněte po jednodílných plavkách s vintage nádechem pro sofistikovaný a elegantní vzhled. Vysoce oblíbené jsou letos květinové aplikace. Kondičku si v nich zřejmě nezlepšíte, ale za to na pláži zazáříte.

Bikini

Bikini jsou mocnou módní klasikou a nabízejí nespočet možností pro to, jak je nosit. Letošní trendy zahrnují bikiny ovlivněné retro tendencemi, jako jsou vysoké pasy a zdobené podprsenky, které zvýrazní ženské tvary a vytvoří sofistikovaný look. Pokud hledáte něco odvážnějšího, zkuste bikini s rafinovanými průstřihy nebo asymetrickými tvary. Nebojte se také experimentovat s různými vzory a barvami, od tropických motivů po jemné pastelové tóny. Ať už máte postavu jako Lizzo, Marilyn Monroe nebo Kate Moss, padnou vám jako ulité. Důležitým doplňkem je totiž sebevědomí, na to nezapomínejme.

Něco trochu jiného

Kromě jednodílných plavek a bikin existuje celá řada dalších zajímavých stylů, které můžete vyzkoušet. Monokinis jsou oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci jednodílných plavek a bikin. Tyto plavky mají často odhalené boky a zajímavé výstřihy, které vytvářejí výrazný a smělý vzhled. Pořídit si můžete třeba ty od Rudiho Gernreicha, jejich vynálezce. Jakmile budete mít ty, jiné už nepotřebujete... A pak jsou tu například tankiny, což je kombinace tank topu a bikin. Jsou skvělou volbou pro ty, kdo preferují větší krytí, ale zároveň chtějí zůstat styloví.

Trendy šaty léta 2023: Letní láska pro ženy s velikostí XS i XL

elle.cz

Zdroj: Autorský článek