VIP beauty triky: Jak se zkrášluje topmodelka Bella Hadid?

Bella Hadid má geneticky skvělou pleť. Hadidina kosmetička Kristyn Smith před časem prozradila, že záviděníhodná pleť se v rodině Hadidových dědí. Chlubit se jí může jak Bellina sestra, modelka Gigi Hadid, tak matka Yolanda. „Gigi zatím neměla potřebu absolvovat žádnou omlazovací proceduru,“ prozradila Smith. O Belle se všeobecně ví, že podstoupila plastiku nosu a také zákrok „foxy eyes“, kterým mezi ženami odstartovala šílenství, protože foxy eyes najednou chtěly všechny. Spekuluje se i o dalších zákrocích jako např. zeštíhlení obličeje pomocí odebrání tuku z tváří (tzv. buccal fat removal), ale Bella žádné zákroky oficiálně nepřiznala. Ať tak či tak, po omlazení pleti zatím také sáhnout nemusela. 

Bella Hadid chce zpět svůj nos. Proč hvězdy litují, že šly na plastiku

elle.cz

Co se týká péče o pleť, Bella příliš neexperimentuje. Její beauty rutina se téměř nemění, a to ani když cestuje nebo se jí razantně mění denní program. Každodenní péči o pleť vždy začíná čištěním pomocí jemného mycího mléka na obličej. Následuje intenzivně hydratační pleťová maska, Bella si hodně oblíbila ty gelové, které mají okamžitě viditelný účinek. A nikdy, opravdu nikdy nevynechá sérum s obsahem oleje, které uzavře hydrataci v pleti a vytvoří na ní nádherně sametový finiš, na který se výborně nanáší make-up a netvoří suché ostrůvky. Vysvěltluje: „Dříve jsem si večer mohla umýt obličej a jít spát, ale teď, když jdu spát bez použití hydratačních produktů, vzbudím se se suchým a napjatým obličejem.“ Gelovou masku si dopřává i ráno, protože její pleť hezky oživí a povzbudí.

Bellino denní líčení je tak minimalistické, jak jen může být. „Peter Philips, kreativní ředitel Dior make-up, mě naučil, jak si správně konturovat obličej a jak je důležité si před líčením řasenkou natočit řasy. Zdokonalila jsem díky němu svůj make-up bez make-upu,“ prozradila kráska. Hadid, jak už naznačila, téměř nepoužívá make-up. Tón pleti sjednocuje použitím plně krycího korektoru, a to pouze v místech, kde je to potřeba - v jejím případě pod očima, kolem nosu a na bradě. Následně si upraví obočí a zvýrazní kontury obličeje bronzerem. Její přirozený look doplní ještě řasenka a zvětšující lesk na rty, tzv. lip plumper. „Miluju barvy, ale nemám příliš ráda rtěnky.“ Oblíbila si proto Dior Addict Lacquer Plump, který má intenzivní barvu, ale texturu a jemnost lesku. Poslední věc, na které si Bella ujíždí, jsou hnědé kontury rtů ve stylu líčení 90. let.

Zdroj: Instagram, Elle.in, Femina.in, Beautycrew,com.au