Dvojice, které válcují online svět.

Pokud dnes hledáte trochu vizuální romantiky a zrovna nemáte chuť na film, jednoduše zapněte Instagram. Pryč jsou doby, kdy ty nejromantičtější chvilky zůstávaly jen v soukromí dvou zamilovaných. Dneska se naopak dává na odiv všechno. A je snad něco fotogeničtějšího, než pravá láska? Ne. Proto funguje i jako skvělý business a lákadlo na "likes". "Ve dvou se to lépe táhne" je možná otřepaná fráze, ale zaručeně platí. A tyhle instagramové profily jsou toho důkazem.

Díky velkému počtu fanoušků a sledujících tyhle dvojice společně vydělávají, procestovávají svět i získávají titulky časopisů. V tandemu jim to jde prostě perfektně.

Podívejte se na naše nejoblíbenější influencery a jejich nejbližší a sledujte je také. Připravte se ale, že z jejich fotek se stane vaše nová závislost. A je úplně jedno, jestli jste čerstvě zamilovaní nebo single. Tohle jsou zkrátka #couplegoals...


 

Snimek obrazovky 2017 03 25 v 21.53.41 47cc1

Chiara Ferragni & Fedez

Populární módní blogerka a známý italský rapper. Zaručená cool dvojice. Společně navštěvují všechna místa světa a vzájemně se podporují - zpěvák Fedez chodí s Chiarou na módní přehlídky, ona je zase věrnou fanynkou na pódiu během jeho koncertů. Nedávno si nechali vytetovat stejný obrázek na ruku (ravioly, podle jejich vzájemné přezdívky) a teď dokonce nafotili žhavou cover story pro časopis Vanity Fair. Tuhle pohádku si prostě nemůžete nechat ujít.

Sledujte Chiaru na @chiaraferragni a Fedeze na @fedez. 


 

Snimek obrazovky 2017 03 25 v 22.07.03 419cc

Cup of Couple

Mike a Gabriel jsou nejen milenci, ale i naprosto dokonalá pracovní souhra. Tihle dva fashionisti společně blogují, fotí i natáčí, a nedávno otevřeli vlastní produkční studio v Madridu. Svými fotkami z cest, milými videi, ve kterých je často hvězdou také jejich pejsek Malibu, a jedinečnou estetikou si získali nejen kolem 378 tis. fanoušků, ale také spoustu skvělých módních zakázek a v roce 2016 dokonce vyhráli ocenění Bloglovin' za nejlepší pánský blog roku.

Sledujte je na @cupofcouple. 


 

Snimek obrazovky 2017 03 25 v 22.28.11 e38fc

Follow me to

Jestli ještě neznáte sérii fotek pod hashtagem #FollowMeTo, tak to rychle napravte. Originální formát, kde žena vede svého muže po všech koutech světa, vymyslel fotograf Murad Osmann a díky virálnímu šíření má teď jeho profil 4,6 milionu zvědavých sledujících, kteří každý den napjatě čekají, kam se za svojí ženou zase vydá. 

Sledujte Murada na @muradosmann a Nataly na @natalyosmann.


 

 

Snimek obrazovky 2017 03 25 v 22.40.46 eed1f

Twotrends

Sebastian Gomez a Espe Hernandez jsou vždy doladěný pár. Své barevně či stylově zkoordinované outfity pravidelně fotí na společný profil Twotrends a inspirují statisíce sledujících.

Sledujte je na @twotrends. 


 

 Snimek obrazovky 2017 03 25 v 22.47.40 5a965

Half&half

Vztah na dálku může být velmi obtížný. Ale ne, když si z něj uděláte společný projekt a strhnete 128 tisíc sledujících, aby ho prožívali s vámi. Na svém společném profilu Danbi Shin, žijící v New Yorku, a Seok Li, žijící v Seoulu, publikují fotky "půl na půl". Fotky, které zdánlivě navazují či vypadají jako by se odehrávaly v podobném prostředí, jsou ve skutečnosti napůl pořízené v New Yorku a napůl v Seoulu.

Sledujte je na @shinliart.


 

 Snimek obrazovky 2017 03 25 v 22.52.30 7a852

Bryce yoga

Profesionální jógové pozice jsou fotogenické samy o sobě, ale dovedete si představit, jak cool vypadají ve dvojici? Nyní si to nemusíte ani představovat – stačí si přidat profil Bryce Yoga. Trenéři Briohny a Dice již sice nejsou oficiálním párem, ale díky popularitě svého Instagramu spolupracují, a současně společně vychovávají dvě děti, i nadále. 

Sledujte je na @bryceyoga.