Láska před kamerou, nenávist za ní. Milenci, kteří se nesnášeli

Jennifer Aniston a Jay Mohr

V roce 2010 se americké edici magazínu ELLE svěřil herec Jay Mohr, že jeho „nejnepříjemnější interakce s ženskou celebritou“ byla údajně „účast na natáčení filmu, kde byla představitelka hlavní role nespokojená s jeho přítomností a dávala to najevo od prvního dne.“ Ačkoli v té době neřekl, koho se jeho slova přesně týkala, při bližším zkoumání jeho filmografie se ukázalo, že musel mluvit o Jennifer Aniston, se kterou si zahrál ve filmu Perfektní záskok. V jedné z epizod svého podcastu Mohr Stories z roku 2011 ještě prozradil, že když ho Jennifer viděla na natáčení, stěžovala si na něj ostatním členům štábu a údajně prohlásila: „Šest chlapů testují na kameru! Šest! A ten chlap, kterého vyberou, je ten, kterého nenávidím!

Rachel McAddams a Ryan Gosling

Natáčení Zápisníku jedné lásky sice přineslo Ryanu Goslingovi a Rachel McAdams do života skutečnou lásku, ale zpočátku to mezi nimi nevypadalo vůbec dobře. Začátek natáčení se nesl ve znamení velkých sporů. Režisér filmu Nick Cassavetes prozradil televizní stanici VH1: „Možná bych to neměl říkat, ale na natáčení spolu opravdu nevycházeli. Opravdu ne. Ryan za mnou přišel, kolem stálo při natáčení 150 lidí a říká mi: ,Nicku, pojď sem.ʽ A začal dělat scénu. ,Odvedl byste ji odsud a přivedl jinou herečku, která by se mnou četla dialogy?ʽ Řekl jsem: ,Co?ʽ Říká: ,Nemůžu s ní pracovat, prostě z toho nic nemám.ʽHádka mezi Ryanem a režisérem pak vyvrcholila dokonce křikem, ale naštěstí se po této bouři situace uklidnila a zbytek natáčení proběhl vcelku hladce. Nakonec si k sobě cestu našli nejen před kamerou, ale i v osobním životě. Tvořili pár celé tři roky.

Milostná štafeta v rodině Miley Cyrus. Matka si vzala ex své dcery

elle.cz

Lauren Graham a Scott Patterson

Lorelai a Luke... že by se ve skutečnosti neměli rádi? Tato informace nám láme srdce. Pověsti, že se tito dva za kamerou hádali, se vynořily po jednom z interviews z roku 2005, ve kterém představitelka Lorelai Gilmore herečka Lauren Graham řekla, že Lorelai měla být se svým ex Christopherem a ne s Pattersonem hraným Lukem, kterého fanoušci milovali. Okamžitě se objevily spekulace, že se tak vyjádřila proto, že k Pattersonovi cítila velké antipatie. To ale Lauren odmítla: „To je v pořádku. Myslím, že tyto postavy mají skvělou chemii a to odráží naši chemii jako lidí." Podezření, že mezi sebou měli ve skutečnosti napjaté vztahy, už se ale nikdy úplně vyvrátit nepodařilo.

Gillian Anderson a David Duchovny

Na obrazovce si kryli záda a jeden za druhého by dýchali, ale ve skutečnosti spolu partneři z Akt XGillian Anderson a David Duchovny vždy dobře nevycházeli. V roce 2015 přiznala Gillian deníku Guardian: „Myslím, že bylo období, kdy jsme se nenáviděli... Nenávist je možná příliš silné slovo. Dlouho jsme spolu rozhodně nemluvili. Bylo to intenzivní a oba jsme pro toho druhého byli jako osina v zadku. Ale dnes jsme si blíž, než jsme kdy byli.

Nevěrná Sydney Sweeney? S Glenem Powellem by mohli vyučovat chemii

elle.cz

Claire Danes a Leonardo DiCaprio

Nejslavnější milostný pár historie, Romea a Julii, si ve filmu z roku 1996 zahráli Leonardo DiCaprio a Claire Danes. Ve skutečnosti ale byli stejně znesváření jako Kapuleti a Montekové. Chemie mezi nimi vůbec nefungovala a mimo kameru šli jeden druhému raději z cesty. Claire vadily Leonardovy dětinské vtípky a měla ho za nevyzrálého kluka, zatímco on si o ní myslel, že je příliš upjatá. Jak se ale říká, co se škádlívá, to se rádo mívá – Claire v roce 2018 přiznala časopisuW Magazine, že byla v té době do Lea trochu zamilovaná.

Patrick Swayze a Jennifer Grey

Při natáčení Hříšného tance tito dva nezažívali právě „times of their lives“. Ve svých memoárech The Time of My Life z roku 2009 Patrick Swayze na Jennifer zavzpomínal: „Během natáčení to mezi námi drhlo. Zvlášť když jsme byli unavení po dlouhém dni natáčení. Jennifer byla velmi emotivní, když ji někdo kritizoval, okamžitě propukala v pláč. Jindy zase sklouzávala do hloupých nálad a museli jsmepřetáčet scény znovu a znovu, když se začala smát.“ Swayze, který celé natáčení jel na plné obrátky, spoustu nocí nespal, protože zkoušel tanec, učil se text a natáčel různé scény, se podle svých slov cítil vyčerpaný a s Jennifer neměl moc trpělivosti. Oba už spolu navíc neměli dobrou zkušenost z natáčení předchozího snímku Rudý úsvit. Přesto na další společné natáčení nakonec kývli a i když to ani pro jednoho z nich nebylo příjemné, podařilo se jim vytvořit ikonický milenecký pár.

Nový vztah, nová image: celebs, které se z lásky mění jako chameleoni

elle.cz

Zdroj: Buzzfeed.com, sheknows.com, YouTube