Trapas v gala: Meghan nedovolila ženě vyfotit se vedle prince Harryho

Charita s pachutí

Princ Harry se se svou manželkou Meghan v dubnu zúčastnili charitativního zápasu v pólu Royal Salute Polo Challenge. Match se odehrál na Floridě a byl pořádán na podporu Sentebale, charitativní organizace založené v roce 2006 princem Harrym, která podporuje děti v Africe nemocné HIV a AIDS. Princ Harry nastoupil jako platný hráč, Meghan se účastnila slavnostního předávání trofeje vítězům. Právě tento moment zachytily nejen objektivy fotografů, ale také video, které se rychle stalo virálním. Ukazuje totiž Meghan, jak vypoklonkovala od boku svého manžela ženu, která se s ním chtěla vyfotit.

Dojatý Harry doufá ve smíření. William od něj ale žádá víc

elle.cz

Pojď sem!

Na záběrech, které kolují na sociálních sítích, se vévodkyně ze Sussexu, Harry, další hráči jeho týmu a dvě ženy srocují na pódiu v Grand Champions Polo Club ve Wellingtonu, aby se vyfotili s mistrovskou trofejí. Vedle Harryho si stoupla žena a chtěla se po jeho boku nechat zvěčnit ve skupinovém snímku s dalšími hráči, Meghan a další ženou. Markle ale ženě naznačila, že si má místo vedle Harryho stoupnout vedle ní. Na videu bylo slyšet, jak se vévodkyně ptá: „Chceš sem?“ Když žena ihned nereagovala, Meghan se znovu usmála a rukou ženě naznačila, aby změnila místo po boku Harryho na místo po boku jejím. Ve videu je slyšet opakovaná výzva: „Pojď sem.“ Žena se podsmýkla pod trofejí a nakonec opravdu zaujala místo vedle Meghan.

Meghan Markle

 

Podle Meghan musí všechno být perfektní

Podle diváků to jasně svědčí o tom, že Meghan chce mít za všech okolností vše pod kontrolou a rozhodně si nepřeje, aby se kolem Harryho ochomýtala nějaká jiná žena. Světu chce dát za každou cenu najevo, že po boku Harryho má stát pouze jedna jediná žena – ona sama. „Vypadá to, jako by si Meghan nebyla svým mužem jistá. Proto na něm stále lpí a každé ženě, která stojí vedle něj, je řečeno, aby se postavila raději vedle ní," soudí jedna z komentujících. Další dodává: „Meghanina ovládající osobnost vystavená očím světa. Postrádající milost a velkorysého ducha. Navíc se vetknula do vítězství Harryho týmu. Ponižující.Meghan se podle expertů snaží za každou cenu vzbudit zdání, že je jejich manželství zalité sluncem. Minulý rok se totiž vyrojily spekulace, že má prominentní pár problémy ve vztahu. Meghan, která pečlivě dbá na jejich mediální image, chce ale všechny podobné spekulace rázně zarazit. Svému manželovi dokonce na pódiu vtiskla polibek a po celou dobu trvání akce rozdávali úsměvy. Web Page Six ve čtvrtek potvrdil, že produkční společnost Harryho a Meghan Archewell Productionspracují na dvou nových sériích pro Netflix, se kterým uzavřeli lukrativní smlouvu v roce 2020, manželství i byznys proto musí šlapat jako skvěle namazaný stroj.

William a Kate pozvali Harryho s dětmi. Z návštěvy jsou nervózní

elle.cz

Zdroj: PageSix.com