Proč se Selena Gomez a Blake Lively nesnáší? Může za to Taylor Swift

Spolu, ale pokaždé jindy

Není náhodou, že Taylor Swift, Selena Gomez a Blake Lively nejsou nikde vidět společně jako trio. A to i přesto, že Blake a Selena jsou dvě z Taylořiných nejbližších kamarádek. Popová hvězda se s nimi nikdy nestýká ve stejnou dobu. Zdroj z jejich okolí odhalil, že obě divy si úplně nesedí. Každá z nich je jiný typ a Taylor v životě slouží k různým účelům. Selena a Taylor byly v poslední době mnohokrát viděny spolu, včetně předávání Zlatých glóbů a loňské výroční party 4. července, kterou Taylor pořádá ve svém domě na Rhode Island. Blake Lively zase dělala Taylor společnost na ostře sledovaném finále Super Bowlu, kde spolu nadšeně fandily týmu jejího přítele Travise Kelceho. Také spolu často vyrážejí v New Yorku na luxusní večeře.

Striktní separé

Insider řekl společenskému webu Daily Mail, že tato rozhodnutí jsou ze strany Taylor dobře promyšlená: „Víte, koho pozvat a koho ne, když chcete, aby party byla skvělá. Taylor ze zkušenosti ví, že nesmí míchat společnost Blake a Seleny. Ty dvě se nemůžou sejít ani ve stejný večer, ani ve stejné místnosti.“ Taylor je známá svou schopností pořádat party, vytvářet dobrou energii a bavit davy. Její večírky pořádané na Den nezávislosti jsou vyhlášené. Je známá tím, že zve své přátele a známé k sobě domů, kde se všichni skvěle baví a odkud vždy odcházejí s pocitem, že o ně bylo skvěle postaráno. Co se týká Blake a Seleny, Taylor na svou home party zve vždy pouze jednu z nich, aby nevznikalo zbytečné dusno.

Ruinuje Taylor Swift globální klima? Private jetem létá i „pro kafe“

elle.cz

Nesnáší se a nevědí proč

Taylor Swift se potácí uprostřed napětí, které panuje mezi jejími dvěma nejlepšími kamarádkami. Vybírá pečlivě události, na které půjde s jednou nebo s druhou. Taylor se jim snaží trpělivě vyhovět, ale zdroj naznačuje, že ji to nekonečně frustruje: „Taylor se mnohokrát pokoušela vyjednat mír mezi těmito dvěma divami, ale nevyšlo to. Myslí si, že je hloupé, jak spor pokračuje, zvlášť když ty dvě vlastně ani nevědí, kde všechna ta nenávist začala!" Se zpěvačkou a herečkou Selenou Gomez je Swift nejlepší kamarádkou od roku 2008. S hvězdou Gossip Girl Blake Lively se začala stýkat v roce 2015. Dostat ty dvě do jedné místnosti je ale i pro největší světovou popstar nadlidský úkol.

Co spolu mají Selena, Timothée a Kylie? Dost možná velký problém

elle.cz

Blake na party, Selena na problémy

Swift upřednostňuje společnost Lively, když si chce vyhodit z kopýtka. „Blake si užívá všechny výhody toho být celebritou. Pokud jde o něco zábavného, chce toho být součástí a její skvělá nálada je nakažlivá. To Taylor miluje a ví, že se bude dobře bavit a hodně se smát, až bude venku s Blake," prozrazuje insider. Selena Gomez je spíše Taylořinou důvěrnicí, pokud jde o rozhovory o vážnějších věcech. Popová hvězda zná Selenu od útlého dětství. Selena začala na Disney Channel zhruba ve stejnou dobu, kdy se dospívající Taylor prosadila v hudebním průmyslu. Ve světě slávy spolu vyrostly a staly se každá superstar. Toto pouto je velmi spojilo. Selena hraje v Taylořině životě klíčovou roli. Každá je tedy pro Taylor typem kamarádky pro jinou příležitost a každá je důležitá. Proto mezi nimi Taylor trpělivě žongluje.

Na vině je žárlivost

Podle zdroje z Taylořina okolí, který je se situací vztahového trojúhelníku dobře obeznámen, jsou Selena a Blake někdy extrémně malicherné a Taylor to stresuje. „Pravdou je, že Selena šíleně žárlí na Taylořino přátelství s Blake,“ říká. „Blake byla tou, kdo s Taylor slavil v prosinci její narozeniny. Selena se tím užírala celé týdny.“ Zatímco Blake postovala na svůj Instagram rozjařené fotky z narozeninové party, Selena byla odsouzená k tomu, aby jí jen popřála v komentáři. I s divami, které mají miliony fanoušků a followerů, cloumají obyčejné lidské emoce a pudy.

Kráska a zvíře? Fanoušci Seleny Gomez nejsou z její nové lásky nadšení

elle.cz

Zdroj: People.com, PageSix.com, Lifeandstylemag.com