Vyzkoušejte “total white look” také. Kdy jindy, než v létě?

Počasí nám sice chvilkově dává oddych, ale tropické dny se brzy vrátí a kdo ještě není vybaven a v šatníku mu moc letních kousků nevisí, měl by to rychle napravit.

Naštěstí to jde relativně snadno. Jak se nebát vkročit pod přímé sluníčko? Stačí sáhnout po nejsvětlejší barvě, co existuje – bílé. Klidně od hlavy až k patě, protože letos nešlápnete vedle ani s bílými lodičkami či kotníčkovými kozačkami, které jsou mezi trendsettery stále oblíbenější.

Stačí se podívat na posledních pár looků modelky a hollywoodské IT girl Kendall Jenner, která “total white look” naprosto zbožňuje. 

Jaké triky byste od ní měla odkoukat?

   • Stejně jako u celočerných (a jakýchkoliv jiných monochromatických) outfitů je důlěžitá hra textur a mix materiálů.
   • Před tím, než na sebe vezmete bílý "total look", se trochu opalte či se pár dnů před namažte kvalitním samoopalovacím krémem či gelem.
   • Nebojte se průstřihů ani ukázat ramena či dekolt – bílá to unese.
   • Pokud se necítíte na bílé boty na podpatku, zkuste outfit zkombinovat s nějakými easy tělovými anebo naopak naschvál zvolte kontrastní s potiskem či černé & masivní kozačky.
   • Make-up k celobílému zbytku moc nepřehánějte - za prvé, jakákoliv barva bude na bílé působit o dost výrazněji a za druhé, nechcete riskovat červenou rtěnku či růžovou tvářenku na vašem oblečení, že ne?
   • Kdo se na večer necítí na "malé černé" ať zvolí jinou cool klasiku – "dlouhý bílý" overal. Sofistikovanost během chvilky, kterou Kendall naprosto miluje.

 

Podívejte se do galerie na náš výběr 15 nejoblíbenějších bilých outfitů alá Kendall.