Kašmírová Claudia Schiffer
Lookbook je tu!

Čtyřicetiletá modelka přidala své jméno k dlouhému seznamu celebrit, které se (ať už kvůli ambicím, nebo většímu výdělku) rozhodly založit vlastní oděvní linii. A tahle nese jméno Claudia Schiffer Cashmere. Kolekci jemných pletenin byste pravděpodobně nenazvali experimentální tvůrčí aspirací. Jde o luxusní a jednoduché kousky svetrů, které se hodí ke každodennímu nošení. Ať už jste jako Claudia profesionálka s vlastní kariérou, nebo vytížená máma. Linie se skládá převážně z palety šedavých tónů, navy modré a béžové. Najdete v ní nejen pohodlné kardigany, ale i boyfriend-style svetry či lehké kašmírové šaty.

„Trochu jsem se kolekce ze začátku bála. Neumím moc kreslit. Děsila jsem se, že vyplodím něco, co by namalovalo líp i šestileté dítě. Ale naštěstí tým kolem mě byl bystrý a rychle pochopil, co tím chci říct,“ usmívá se nad svými začátky návrhářky německá kráska. „Vždy jsem věděla, že tohle chci zkusit. Vizi jsem měla někde hluboko v hlavě a teď ji vyhrabala. Ale jsem teprve na začátku. Stále se mám hodně co učit,“ dodává skromně Schiffer.
Claudia má ale rozhodně našlápnuto. Linie putuje rovnou do padesáti obchodů po celém světě, a navíc ji na svých stránkách bude prezentovat známý on-line shop Net-a-Porter. O tomhle se každému nováčkovi může jen zdát…