Jaké byly letošní Emmy Awards a kdo nejvíc zazářil kromě moderátora Stephena Colberta? Podívejte se na naše nejoblíbenější momenty i šaty ze včerejší show.

Zatímco někdo vsází na eleganci, jiný na to jde s humorem. Od moderátora se čeká jednoznačně to druhé. A Stephen Colbert, moderátor letošního předávání televizních cen Emmy, nezklamal. Pobavit svým ostrovtipem dokázal už během svého úvodního monologu. Podívejte se na naší rekapitulaci. Je jasné, že se nebál žádného tématu. Jaké momenty a vtipy od nás nejvíce pobavily a hýbou internetem? 

  • Když oznámil největšího televizního fanouška vůbec. "Tento rok byl pro televizi skvělý. Celý průmysl je na vzestupu. Více než 450 scénářů jen v letošním roce! Na to se nezvládl koukat snad nikdo kromě našeho pana prezidenta, který je jediný, kdo má čas tohle všechno sledovat. Dobrý večer, pane prezidente, děkujeme, že se na nás koukáte. Těším se na váš Tweet."
  • Když dokázal, že Emmy můžou na Trumpovo zvolení. "Všichni víme, že ceny Emmy znamenají pro Donalda Trumpa vše. Byl tolikrát nominován se svojí show Celebrity Apprentice, ale nikdy to nevyšlo. Proč jste mu nedali Emmy? Vždyť většinou máte rádi nemorální antihrdiny! Vsadil bych se, že kdyby alespoň jednou vyhrál, nekandidoval by na prezidenta!"
  • Když vzdal hold Netflixu. "Netflix má letos 92 nominací. Wow. A to si vzpomeňme – ještě před pěti lety bylo jejich hitem maximálně tak poškrábané DVD s filmem Hledá se Nemo..."
  • Když připomenul vítězům, jak slušně poděkovat. "Nezapomeňte poděkovat všem, kteří vám pomohli se sem dostat. Tím myslím zejména celou sestavu z Hry o trůny za to, že letos nebyli ve výběru."
  • Když zkusil vyjmenovat všechny aktuální stanice. Máme zpravodajství, kabelovou televizi, Amazon, YouTube, Hulu, Vudu, Netflix, Vitamix. Pak také Vimeo, Twitch, Crackle, Cruncho, Bumble, Twerk, Glorp. Flurp. Uber Eyeball..." 
  • Když si neodpustil vtip na adresu hacknutého HBO. "Jsem si jistý, že HBO si dnes večer odnese mnoho cen... které pak bude muset roztavit a prodat, aby zaplatilo výkupné hackerům na příští rok." 

A jak to vypadalo v obecenstvu? Na naše nejoblíbenější outfity příchozích hvězd se podívejte v naší galerii.

Zdroj: Elle.com