Nová vůně Chloé: parfém pro digitální nomádky
Odvážná a nespoutaná je nejnovější vůně Chloé Nomade.

Jak podle vás voní svoboda? Přesně tuhle otázku si položil Quentin Bisch, parfumér značky Chloé. A odpověď hledal více než rok. My s odstupem času musíme přiznat, že ji našel. Chloé Nomade vám hned po prvním přivonění otevře nekonečné obzory, volání dálek a vyvolá nespoutanou jiskru v oku.

Jako inspirace Quentinovi posloužila Gaby Aghion, zakladatelka módní značky Chloé. „Inspirují mě západy slunce, východy slunce a když je mohu pozorovat z koňského hřbetu,“ prozradila před lety v jednom ze svých rozhovorů a jak Bisch přiznává, tahle věta mu zněla při tvorbě parfému v mysli. Gaby se narodila v Egyptě a v roce 1945 poprvé přijela do Paříže. S prvními kolekcemi se jejími fanynkami staly třeba Marie Callas nebo Grace Kely. Jednu ze svých prvních šancí dostal u Gaby i mladý Karl Lagerfeld, který byl roku 1966 jmenován hlavním návrhářem značky. 

Quentin Bisch chtěl, aby vůně Chloé Nomade přesně odrážela Gabynu osobnost a temperament. Tak vznikla Chloé Nomade s dokonalým odrazem odvážné ženy, jež se nebojí vydat na cesty a překračovat pomyslné hranice. Ženy, která dokáže cokoliv!

Výrazný dřevitý základ z dubového mechu propůjčuje vůni nový rozměr a právě tento prvek dělá Nomade tak nečekanou a překvapující vůní. Kromě něho tvoří vůni tři základní složky: mirabelka, frézie a dubový mech. Právě dřevitý základ je skvělou oporou pro šťavnatou a intenzivní mirabelku, kterou v průběhu střídá opojná květinová vůně frézie. 

Stane se Chloé Nomade novou ikonou? Za nás rozhodně ano!