Připravit ke startu, pozor, vyrážíme! Velká filmová jízda začíná!

 

8:30 Zatímco část týmu ELLE připravuje velké focení už od brzkého rána (a někteří již po několik dní), tým ELLE online se na místo činu vydává o něco později.

 

9:30 Příjezd na lokaci. To bylo rychlé! Vyzvedlo nás totiž nové BMW M4 Cabrio, které s každým ujetým kilometrem odhaluje své působivé schopnosti, od enormního výkonu 510 koní po vysoce estetické provedení. Škoda jen, že naše cesta na focení trvala pouze z Vinohrad do centra! Mimochodem, BMW jako oficiální partner Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary bude vozit hvězdy z ELLE Beauty Lounge rovnou na červený koberec. Tajně doufáme, že tohle BMW M4 Cabrio bude také k mání. Co na tom, že jízda v cabriu rozhodí účes – za takovou jízdu to stojí!

 

9:45 Vítáme se s týmem make-up artistů, kadeřníků i týmem, který připravuje styling. Tentokrát je nás opravdu hodně – fotíme devatenáct filmových hvězd ve jediném dni! A to chce dokonalou koordinaci i tým odborníků, na které se můžeme spolehnout.

 

10:30 Začínáme s focením. Matúš Tóth je na značkách a první herečky také. Je nesmírně zajímavé vždy sledovat, jak výsledná fotografie vzniká.

 

11:00 První káva. Při ní nahlížíme naší Fashion Director Mileně pod ruce. Jak jen to dělá, že vždy připraví tak dokonalý styling? Je tu vše, od velkolepých rób přes jednoduché outfity vhodné na kolonádu.

 

Držte si klobouky, vyrážíme!

 

12:00 Přichází Jiří Bartoška. Na toho se vždy těšíme! Podaří se mu pokaždé rozesmát celý štáb.

 

14:30 Obědová pauza. Při té probíráme, co nás ještě dnes čeká. Online tým pečlivě zaznamenává dění v zákulisí a vyzpovídává každou hvězdu, která se na focení objeví.

 

16:30 Vezeme hvězdy na obhlídku lokace. V našem BMW cabriu se vystřídaly herečky Elizaveta Maximová i Leona Skleničková. Je to však jen malý nácvik na to, koho všeho z ELLE Beauty Lounge na červený koberec o filmovém festivalu odvezeme!

 

19:20 Online tým jede na plný pohon a už teď stříháme krátká videa a připravujeme obsah pro nové vydání. To je ovšem v utajení do jeho odhalení!

 

21:20 A je to, hotovo! Poslední fotografie pořízena, je čas vše sbalit. A dát si drink na baru, dnes to bylo opravdu intenzivní! Ale přesně proto máme tak rádi to, co děláme. Výsledek focení můžete již nyní vidět na stránkách červencového vydání ELLE. A nám nezbývá než vás pozvat k sledování ELLE Beauty Lounge!

 

BMW M4 Cabrio
Info ikona

PROHLÉDNĚTE SI NEJKRÁSNĚJŠÍ OUTFITY Z ELLE BEAUTY LOUNGE 2021

elle.cz

Měření
REKLAMA