Kam vyrazit v Karlových Varech během festivalu: beauty, chill i drinky

Kam na jídlo

Poprvé se ve Varech budete moct najíst v La Degustation Bohême Bourgeoise. Jejich pop-up najdete v prostorách Quisisana Palace na ulici Mariánskolázeňská 298 od 30.6. do 8.7. Můžete ochutnat tříchodové degustační menu od šéfkuchaře Oldřicha Sahajdáka s možností vinného párování. Rezervovat svá místa si v karlovarské pop-up restauraci můžete už teď!

Kam na drink

Filmy, festivalová nálada a opojné drinky patří neoddělitelně k sobě. Pro každého, kdo si zatouží vychutnat opojné Campari nebo dalších koktejlů na jeho bázi jako třeba ikonický Campari Spritz nebo trendy Negroni bude po dobu konání festivalu otevřená designová Campari Lounge. Ta bude pro návštěvníky otevřenakaždý den od 11:00 do 03:00. Vybírat můžete z široké nabídky oblíbených italských drinků. Mezi 17. a 19. hodinou se budou k nápojům servírovat také speciální italské snacky.

Mohlo by se vám líbit

Oficiální drink Varů? Negroni KVIFF 57

K Mezinárodnímu filmovému festivalu v Karlových Varech patří kromě filmů i party a setkávání s přáteli. A právě s nimi si přeci musíte ťuknout sklenkami lahodných nápojů. Proto má každý ročník svůj drink. Letošní 57. MFF Karlovy Vary se ponese v opojení Campari se speciálním Negroni KVIFF 57.
elle.cz

Kam vyrazit na koncert

Jednoznačně před hotel Thermal! 30. 6. tady proběhne zahajovací koncert, na kterém vystoupí jedna z hlavních hvězd karlovarského festivalu, herec Russel Crowe. Se svou kapelou Indoor Garden Party vystoupí zdarma a koncertovat začnou v cca 22:45. Nenechte si tuto jedinečnou šanci ujít!

Kam na festivalový chill

I letos se po celou dobu konání KVIFF můžete zastavit v IQOS LOUNGE. Nachází se už tradičně u hotelu Thermal a nabídne vám možnost si užít zábavu se zajímavými hosty nebo si prostě jen užít pohodu s koktejlem v ruce na terase. Letos si užijete talkshows Libora Boučka s hosty Darou Rolins, Ondřejem Brzobohatým a dalšími zajímavými tvářemi. V neděli 2. 7. si od 17:30 užijete vystoupení zpěváka a skladatele Adama Pavlovčina alias ADONXSe. Ten si pro návštěvníky připravil speciální song u příležitosti představení limitované edice IQOS ILUMA WE. IQOS LOUNGE bude otevřena každý den od 11 hodin do půlnoci, každý večer vám bude hrát DJ Scamp. Vstup pouze pro starší 18 let.

Mohlo by se vám líbit

Pozvánka do IQOS LOUNGE a laboratoře Svět bez kouře 

Užijte si IQOS LOUNGE a navštivte laboratoř Svět bez kouře na 57. MFF Karlovy Vary.
elle.cz

Kam za krásou

Nedílnou součástí Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je už tradičně ELLE Beauty Lounge – privátní beauty salon umístěný v hotelu Pupp, který poskytuje služby v oblasti krásy, módy a zábavy celebritám a VIP hostům. ELLE Beauty Lounge není přístupná široké veřejnosti. Tým beauty specialistů složený z kadeřníků, make-up artistů, módních stylistů a produkčních má jediný úkol – udělat z hvězdných hostů hvězdy ještě zářivější, ať už na slavnostních filmových premiérách, na červeném koberci, večírcích a dalších důležitých akcích. Letos své působiště rozšiřujeme o ELLE Beauty Lounge RED, která se nachází v hotelu Thermal. Dění můžete sledovat na našich sociálních sítích.

Kam na wellness

Karlovarský hotel Richmond má historii starší než 180 let a může se pochlubit knihou prominentních hostů. Hotel v objetí anglického parku i dnes svým hostům nabízí tradiční karlovarské léčebné procedury i moderní relaxační a wellness pobyty. V hotelu je moderní bazénové a wellness centrum, kde na vás čeká bazén o velikosti 12,5 x 6,5 metru s teplotou vody 29 °C. Svaly uvolníte i ve vířivce, projdete se po Kneippově chodníku, vyplavíte ze sebe toxiny ve finské, bylinné i parní sauně, kde je k dispozici i bazének s vřídelní vodou. Jako host budete mít toto hýčkání zdarma. 

Mohlo by se vám líbit

Vary mimo festivalový maraton. Kultura, umění i zábava

Rozhodli jste se s přáteli či partnerem vyrazit do Karlových Varů v období slavného festivalu, ale stále tápete, kam po filmu zajít, rozšířit si obzory a užít si třeba trochu kultury? Inspirujte se tipy ELLE, festivalový maraton totiž rozhodně není jen o filmech...
elle.cz

Zdroj: KVIFF, tipy autorky