Sbohem, lámání vlasů! Péče a styling v jediném kroku? Ale ano, jde to

 

Už žádné lámání, prosím! Vlasy dostávají při každodenním počínání opravdu zabrat. Ať už je den co den stylujete a tepelně upravujete, nebo pravidelně barvíte. Bezoplachová péče a styling sprej 2v1 No.Breaker je tu však proto, aby intenzivně pečovala a podporovala objem jemných vlasů. Má schopnost proniknout do kutikuly vlasu a obnovit jeho strukturu i v případě závažného poškození z častého používání tepelných nástrojů nebo barvení či zesvětlování. Už žádné lámání, prosím! Vlasy dostávají při každodenním počínání opravdu zabrat. Ať už je den co den stylujete a tepelně upravujete, nebo pravidelně barvíte. Bezoplachová péče a styling sprej 2v1 No.Breaker je tu však proto, aby intenzivně pečovala a podporovala objem jemných vlasů. Má schopnost proniknout do kutikuly vlasu a obnovit jeho strukturu i v případě závažného poškození z častého používání tepelných nástrojů nebo barvení či zesvětlování.

No.Breaker od Sebastian Professional si poradí i se závažným poškozením vlasů a ve srovnání s používáním pouze lehce vyživujícího šamponu snižuje riziko lámání až o 99 %. Intenzivní regenerace a objemový sprej v jednom ještě nikdy dříve nebyly tak účinné, jako nyní.

 

No.Breaker
Info ikona

 

Jak No.Breaker zařadit do své každodenní péče o vlasy?

Žádné strachy, používání No.Breaker není záležitostí dlouhé pečující rutiny. Stačí jednou týdně přidat jeden jediný krok, umyjte si vlasy šamponem a opláchněte tak, jak jste zvyklí. Posléze do ručníkem prosušených vlasů aplikujte rovnoměrně alespoň 6 pumpnutí produktu, do vlasů jemně vpracujte po celé jejich délce a do všech pramenů. Poté už jen vyfoukejte a následně vlasy upravte dle vašich preferencí.

Mimochodem, No.Breaker můžete použít i v kombinaci s vyživující vlasovou maskou zaměřenou na jinou problematiku. Aplikujte rovnoměrně do ručníkem prosušených vlasů takové množství, aby vlasy byly vlhké. Aplikujte vybranou masku a nechejte působit 3-5 min. Poté důkladně opláchněte. 

 

Pro inspiraci zhlédněte video:

 

 

Pomocník předních českých kadeřníků

Jen za pár málo dní vypukne velkolepá ELLE Beauty Lounge. Na jednom místě se bude tým těch nejlepších kadeřníků společně s ELLE starat o vlasy filmových hvězd. V jejich ansámblu produktů pro péči o vlasy i styling nemůže No.Breaker od Sebastian Professional chybět, a tak se již brzy můžete těšit na ještě více inspirace přímo z červeného koberce. Již brzy!

 

No.Breaker
Info ikona
Měření
REKLAMA