REKLAMA
REKLAMA

Vychází jarní číslo ELLE Decoration!

Do barevného světla vitráží, dlaždic a uměleckých děl jsme se ponořili v rezidenci Martiny a Franka Loweových v Londýně. Za obdiv tu stojí nejen interiér, který vzdává hold britskému hnutí Arts & Crafts, ale i klasická anglická zahrada s jedinečným výhledem na řeku Temži, jógový altán nebo kuchyně se sbírkou míšeňského porcelánu. 

Náramně se vaří také na nizozemském statku Hanse Lensvelda, který od na míru navrženého pultu vyhlíží rovnou do sochařské zahrady.

ED 01

Vařením tráví s oblibou čas i populární slovenská fotografka Mária Švarbová. Navštívili jsme ji v jejím novém bytě od interiérové designérky Romany Klimekové v centru Bratislavy, abychom vám přiblížili citlivou kombinaci moderních a retro prvků. Vedle sebe tu najdete lokální nábytek a doplňky, vybavení od předních evropských značek i legendární designové kusy.

Bratislava

Hlavním tématem jarního ELLE Decoration jsou kuchyně – jak je pojmout, co jim nesmí chybět a jaký styl zvolit? Ukážeme vám to na příkladu devíti českých srdcí domova. Těšit se můžete na minimalisticky čistá řešení, eklekticky barevná a neobvyklá provedení na míru i na výběr must-have kuchyňských doplňků a novinek.

ED 01

Přineseme vám také reportáž ze statku fotografa Tona Stana, kde jsme exkluzivně nafotili jeho novou kolekci porcelánu. Zátiší z řemeslných doplňků „Made in Czech“ pro nás nafotil další legendární fotograf Robert Vano a jako první se dozvíte o floristické novince, kterou na trh uvádí designérka Anna Kozová a zakladatelka FOX Gallery Jana Opatrná.

ED01

A nebojte, jen za plotnou nezůstaneme. O vztahu starého a nového jsme si v Tbilisi povídali s designérkami ze studia Rooms, jež stojí za proslulými hotely Stamba nebo Rooms v Gruzii. Zajeli jsme si i na návštěvu luxusního hotelu do vietnamské Sapy, který atmosférou připomíná filmy Wese Andersona, a na procházku po tokijských skvostech modernistické architektury vyrazili s designérkou Magdalénou Vojtekovou ze studia Palma de Alma. Speciální editoriál jsme věnovali také našim vítězům letošního ročníku celosvětové soutěže ELLE Decoration International Awards!

ED01

V jarním vydání ELLE Decoration vás toho ale na 140 stranách čeká ještě mnohem více. Od 9. března na stánku nebo s předplatným přímo ve schránce. Pro poštovné ZDARMA objednávejte zde a neujde vám už žádné číslo!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA