REKLAMA

Vzdejte hold lovu v novém čísle Elle Decoration

REKLAMA

 

Vintage úlovky objevujeme v bydlení fotografky a populární lektorky jógy Petry Pikkelové, jejíž retro pražský byt najdete na obálce. Poskládaný je ze spousty úlovků z bazarů, starožitnictví a obchodů s použitým nábytkem. Průvodce po těch ověřeně nejlepších u nás najdete na stranách 28 a 29.

Za unikáty vás vezmeme do nově zrekonstruovaného Uměleckoprůmyslového muzea v Brně, které po 3 letech přestaveb otevírá s novým konceptem ART DESIGN FASHION a vzdáme hold jednomu z největších českých architektů a designérů – Janu Kotěrovi, od jehož narození letos uplyne 150 let.

Za uměním vyrazíme i domů ke sběratelům, galeristům a manželům Bakešovým, do bývalého sochařského ateliéru manželů Plojharových a také na návštěva k multimediálnímu umělci Miroslavu Páralovi. Všechny místa dohromady pojí láska k upcyklovaným předmětům a velká představivost, podle které je možné vyrobit stůl ze starých sklepních dveří, knihovnu jen z tvárnic a dřevěných prken nebo nábytek s rukama a nohama. Někdy k tomu, abyste bydleli kreativně a stylově, nepotřebujete příliš peněz, stačí jen zapojit fantazii.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA