ELLEphoria: Kosmetická tajemství Zorky Hejdové

 

Kdy si připadáte nejkrásnější?

U moře! S lehce opálenou kůží, solí ve vlasech a s pískem mezi prsty! To je pro mě takový pocit blaha, že nepotřebuju makeup ani žádná jiná zkrášlovadla a připadám si krásně.

Jak se kosmetická rutina změnila s narozením syna?

Vlastně celkem výrazně. Myslela jsem si, že čas na sebe si vždycky najdu a do jisté míry to platí, ale tak nějak automaticky jsem své pleťové rituály zkrátila na nezbytné minimum a na manikúru se chystám už pět měsíců. Tak asi tak!

Kolik hodin spánku denně potřebujete pro krásu?

Ideálně osm. Což sice tak nějak stále mám, ale teď už rozděleno na čtyřikrát a až se jednou zase vyspím celou noc vkuse, budu si ráno určitě připadat nejkrásnější (směje se)!

ELLEphoria: o vlasových trendech s Janem Molnárem

elle.cz

Co je vaším must have kosmetickým produktem?

Kvalitní denní krém! To je rutina, bez které den nezačínám! Umýt obličej studenou vodou, nanést krém a pořádně tvář promasírovat. Ideálně třeba guashou…  Po ránu potřebuju zkrátka pleť probudit!

Jakou nejšílenější proceduru jste v rámci péče o sebe podstoupila?

Já nejsem moc zastánce experimentů, takže žádnou šílenost za sebou nemám! Ale pro někoho může být extrém třeba i rázová vlna proti celulitidě a na tu jsem chodívala vždy před létem celkem pravidelně, protože prostě funguje!

Co je to ELLEphoria?

ELLEphoria je jedinečný event pro všechny beauty lovers, kde můžete načerpat inspiraci, získáte povědomí o novinkách i stálicích ze světa krásy a potkáte se s influencery z Čech i Slovenska. Naše pozvání na akci přijaly top beauty značky a vy se tak můžete těšit na jejich opravdu zajímavý a intenzivní program! Naučíte se, jak být ještě krásnější uvnitř i navenek, a to již o víkendu 22.10. - 24.10. v Praze v obchodním domě Máj ve čtvrtém patře. Těšíme se na vás! Chcete vědět více? Sledujte naše webové stránky www.ellephoria.cz. Vstupenky můžete zakoupit na goout.cz.

ELLEphoria: O make-up trendech s NotSoFunnyAny

elle.cz