Přejít k hlavnímu obsahu

Březnové novoluní: přáno bude řešení starých problémů a jasnozřivosti

I těm, kdo běžně nemají šestý smysl a nejsou obdařeni jasnozřivostí, se může stát něco neuvěřitelného, a to v pozitivním smyslu. Tohle spojení zesiluje naše smysly a také naše propojení s přírodou. Pro dlouhodobě nemocné nebo vyčerpané to může být velká šance probudit sebeléčitelské nebo léčitelské schopnosti. Vydejte se proto do přírody, ta dokáže v tyto dny dělat zázraky. Pokud snad stromy stále ještě spí, jsou nám velkým zdrojem živočišné síly naši domácí mazlíčkové. Dobré by bylo také dopřát si masáž nebo zkusit udělat něco se svým životem – zejména s našimi zlozvyky.

Novoluní bude přát řešení problémů a jasnozřivosti

Měsíc se bude za novoluní nacházet v Rybách v blízkosti Slunce a planety Neptun, tohle spojení mívají velcí esoterici už ve svém horoskopu narození. Ale tentokrát to může přinést výjimečné schopnosti všem – dokonce i těm, kdo nejsou obdařeni empatií a věšteckým nadáním. Proto si to v těchto dnech vyzkoušejte, určitě budete překvapeni, že ani vy nejste bez talentu a nadpřirozených schopností. Ve vynikajícím postavení je Uran v Býku, který může vést člověka k příznivým změnám, k originálním nápadům nebo dokonce k osvícení. Pokud si tedy nevíte momentálně rady, co se svým životem nebo s problémy, které se na vás navalily, zkuste se ponořit do svých myšlenek – je dost možné, že vám vaše vlastní podvědomí poradí nejlépe.

Na pozoru ať se mají Lvi a Panny

Toto novoluní prospěje nejvíce těm, kdo se narodili v Rybách, Raku a Štíru. Hodně pomoci může i Býkům, protože se v jejich znamení nachází blahodárný Jupiter, planeta štěstí, také Kozorohům bude štěstí přát. Ale stále drží moc pěkné spojení Venuše a Marsu ve Vodnáři, které má mocný emoční náboj, a to požene kupředu za svými cíli Vodnáře, Berany, Blížence, Váhy a Střelce. Stále na pozoru by se měly mít Panny a Lvi. Ale tato dvě znamení už mohou počítat dny, kdy jim toto nepříjemné období skončí. S opatrností se už z něho dostanou bez ztrát finančních i zdravotních.

Horoskop od 4. března: Panny potká zkouška, Vodnáře ovládnou vášně

elle.cz

Které hodiny březnového novoluní budou příznivé a které naopak mohou přinést problém?

Někdo to mohl pocítit už v pátek večer, ale spíše v průběhu soboty dopoledne přichází čas, který bude hodně citlivý a plný emocí. Ti, kdo slyší trávu růst, mohou cítit příchod změny nebo blížící se „zemětřesení“. Nebude to ale ani zdaleka nebezpečné a dramatické, jak se to bude zdát. Mějte na mysli, že strach má velké oči. Proto buďte v klidu. Nenechte se hlavně vystresovat!

Sobota od 12. hodiny do 23. hodiny večer je nakloněna uměleckému vyžití, a to zejména tanci, hudbě, zpěvu a také nejrůznějším oslavám. Více se vydaří ty rodinné, komorní akce. Čas bude také nakloněn meditaci o samotě, trávení času v přírodě a přemýšlení o budoucnosti. Pokud nejste společenský tip, nenechte se tlačit mezi lidi, kteří vám nesedí. Samota vám prospěje mnohem víc.

Od 23. hodiny večer do 10. hodiny v neděli ráno je doba zvlášť vhodná k odpočinku, nastartování nového začátku, ale nikoliv silou. Pokud byste snad chtěli začít ráno cvičit, mělo by to být pozvolné a vám příjemné. Myslete zejména na svou duši a na to, aby byla v pohodě a v harmonii. Nenuťte se do ničeho, co vám není po chuti, budete to totiž vy, kdo bude cítit nejlépe, co vám vyhovuje. Ale stejně tak nic nevnucujte druhým! Tento čas bude o porozumění a empatii.

Od 10. do 18. hodiny se zaměřte na vztahy, bude to o lásce a také o přátelství. Pokud máte v rodině napjaté vztahy, může být právě nyní ta správná chvíle, jak se je pokusit napravit. Není tolik vhodná doba na sport, jako na divadlo, koncert nebo nějakou zábavu s dětmi. Takové dětské představení pohladí po duši nejen ty nejmenší ve vaší rodině, ale i vás. Pokud se vypravíte na procházku, pak to nepřehánějte se sportovním výkonem.

Od 18. do 23. hodiny bude čas vhodný opět k uměleckému vyžití, ale i k meditaci. Četbě knihy, poslechu hudby a popíjení dobrého čaje a vyprávění si třeba příběhů ze svého dětství.

Od 23. hodiny do 6.hodiny v pondělí ráno může noc být magická, přemýšlejte o snech, které se vám zdály, mohou být totiž věštecké. Pokud se zaměříte v noci na magii, bude zvlášť úspěšná. Ideální noc dokonce na začátky v oblasti esoteriky.

Od 6. do 13. hodiny nepočítejte s tím, že vaše pracovní výkony budou závratné. Bude doba lepší na to spíše o práci přemýšlet. Ovšem pokud potřebujete v práci popustit uzdu fantazii, tak v tomto směru vám to určitě půjde skvěle. Jak ale půjde o racionální myšlení nebo vyplňování nějakých kolonek, buďte ve střehu. Tam vám hrozí chyby a nepozornost.

Od 13. do 23. hodiny bude doba ideální k relaxaci, povídání si s přáteli, spíše vhodná k poradám, kde se bude plánovat a vymýšlet nové strategie, než honit termíny. Po práci si večer dejte skleničku a poseďte s přáteli, udělejte si romantický večer s přítelem nebo vyprávějte dětem pohádky.

Horoskop na březen: Lvi by měli být stále ve střehu, Ryby pocítí úlevu

elle.cz

Zdroj: autorský článek