Přejít k hlavnímu obsahu

Červnové novoluní nám bude přát. Přinese s sebou pozitivní změny

K tomuto novoluní jsou velmi příznivé aspekty. V blízkosti se nachází Jupiter, který je symbolem štěstí a jistot, a také Venuše, planeta lásky a přátelství. Ve vynikajícím aspektu je také Mars, bojovná planeta symbolizující sílu a energii. Budeme tudíž schopni bojovat za své zájmy i za zájmy druhých. Je to velmi nadějné spojení na řešení i velmi složitých mezinárodních záležitostí. 

Novoluní bude přát především Blížencům, Vahám a Vodnářům

Z tohoto novoluní budou nejvíce těžit Blíženci, protože je nejvíce ovlivní. Ti by neměli otálet a měli by se pustit do akce. Pomůže také Vahám a Vodnářům, která budou mít v tomto čase zelenou. V menší míře se pozitivní změny projeví i u Beranů a Lvů. Naopak Panny, Střelci a Ryby by se měli mít na pozoru před nečekanými překvapeními. Tito lidé by měli být velkými diplomaty a stáhnout se. Obecně bude toto novoluní pozitivní a přinese nám pozitivní změny a velké naděje. Proto se nebojme jít do rizika.

Horoskop od 3. června: Berani budou útoční, Raci ať šetří energii

elle.cz

Které hodiny červnového novoluní budou příznivé a které naopak mohou přinést problém?

Ve středu večer od 17. do 24. hodin bude vhodný čas k důležitým rozhodnutím, pokud před vámi budou stát. Je to vynikající čas zejména k usmiřování vztahů a řešení dávných rodinných sporů. Nebojte se nadhodit i hodně ožehavá témata, máte šanci pohnout i se skálou, aby se pohnula.

Od 24. do 7. hodin ve čtvrtek vás možná osvítí nápad nad nápady. Pokud jste přemýšleli v noci nad svým životem nebo nad nesmrtelností chrousta, nechte si to ještě jednou projít hlavou. Je dost možné, že v těch myšlenkách bude něco užitečného, co vás osvítí. Také ranní telefonát vás může nastartovat správným směrem, proto zvedejte telefony!

Ve čtvrtek od 7. do 15. hodiny bude mít novoluní největší sílu, proto se rozhlížejte, kde byste mohli udělat změnu nebo zkusit své štěstí. I riskantní akce vám mohou v tento čas vyjít a vaše velké „hop“ se setká s úspěchem. Pokud budete podepisovat smlouvu, bude to také dobrý počin. I pokud si budete brát půjčku, nepodrazí vám nohy. Je to dobrý čas na konkurzy a zkoušky, pokud jste studenti.

Ve čtvrtek od 15. hodin do 24. hodin je novoluní stále v plné síle, proto se nebojte jakékoliv výzvy ke změně nebo k dobrodružství. Možná se to bude nejvíce vyvíjet ve vztazích. Ideální čas na začátek nového vztahu nebo také na úspěšný rozchod. Ani jednoho se nebojte!

V pátek od 0. do 9. hodin bude novoluní slábnout. I přesto se můžete dočkat zajímavých nápadů a myšlenek. Může vás dokonce políbit Múza. Nejvíce budou hvězdy přát umělcům a lidem tvůrčím. I na zahrádce se vám může dařit!

V pátek od 9. hodin do 17. hodin bude novoluní ještě pozvolna působit, ale už spíše jako příjemné osvěžení. Počítejte s milou atmosférou a zajímavým setkáním s lidmi. Vztahy budou kvést, hvězdy budou nakloněné hezké atmosféře a novému přátelství.

Horoskop na červen: Lvi mají ve všem zelenou, Střelci budou strádat

elle.cz

Zdroj: autorský článek