Přejít k hlavnímu obsahu

Červnové novoluní podle numerologie: Rizikové bude dopoledne

Měsíc ovlivňuje mysl i tělo

Na světě existuje řada věcí, které nás do určité míry ovlivňují, a my si jejich dopad mnohdy ani neuvědomujeme. Podobné je to s Měsícem. Ten má na člověka bezesporu velký vliv, ale ne každý jej vnímá, nebo je ochoten jeho účinek připustit. Přesto – budeme-li chtít pídit se po tom – nejspíš vypozorujeme, že za úplňku a novoluní se často cítíme všelijak, nebýváme úplně ve své kůži, a ani reakce okolí často nejsou adekvátní situaci. Měsíc má významný vliv především na lidskou psychiku, můžeme ale vnímat i méně fyzické energie. Mysl a tělo jsou jako propojené nádoby a změna v jedné zákonitě ovlivní hladinu u druhé.   

Novoluní ovládnou všestranní Blíženci

Červnové novoluní je šestým v řadě a připadá na časné ráno posledního dne tohoto týdne. Významně jej ovlivní Blíženci, vzdušné a činorodé znamení, jehož energie bývá rozpínavá a neklidná. Lidé narození v období jejich vlády patří k těm nejvšestrannějším a nejupovídanějším z celého zvěrokruhu. Bývají nesmírně vynalézaví a zajímají se o mnoho věcí najednou. Od jednoho utíkají ke druhému a jsou prototypem věčného studenta, jehož žízeň po informacích téměř nelze uhasit. Úskalím jejich nadšené povahy je zbytečné či neefektivní plýtvání energií, kterou roztříští mnoha směry. Blíženci sice mívají ohromný rozhled, málokdy však proniknou opravdu do hloubky. Nejsou zvlášť zásadoví, naopak náladovost u nich bývá na denním pořádku. Zdravotně tomuto znamení přísluší plíce, průdušky, paže a ruce.

V rytmu vzletné energie Blíženců bude proudit celý 18. červen. Psychika bude rozkolísaná, nálada proměnlivá a reakce nepředvídatelné. Den bude ovládat jemný chaos, ve kterém ovšem nebude problém se vyznat. Mentální energie vystoupá vysoko nad průměr, stejně jako odhodlání učinit ve svém životě změny. Je však třeba mít se na pozoru a neunáhlovat se. Lepší bude lehce zpomalit, případné změny dobře promyslet a až následně jednat. Soustřeďte se na dýchání, protože Blíženci ovlivňují také tuto oblast. Dobře vám udělá jóga, skvěle poslouží i cvičení Pilates.

Mohlo by se vám líbit

Prastarý perský horoskop: Co napoví o vašich vlastnostech a osudu?

V každé kultuře se hledaly významy a symboly, které pomáhaly člověku pochopit jeho osud. Prastarý perský horoskop třinácti zvířat inspiruje i dnes, v 21. století. Co můžete vyčíst z jeho řádků?
elle.cz

Podle numerologie je nejrizikovější dopoledne

Numerologie podtrhuje energii Blíženců. Den bude podobně proměnlivý jako jejich povaha, projeví se rozpor mezi tradicí a experimentem, touhou po klidu a potřebou trochu se předvést. Karmicky zajímavé bude odpoledne, a především večer, po všech stránkách rizikové zase dopoledne. Velkou roli během celého dne bude hrát fyzično.

0-6 hodin

Doba bude ideální pro spánek v náruči milovaného partnera a něžné milování nad ránem. Jemné probuzení a sladká časná snídaně do postele doplní jemnost okamžiků a odstartuje v mnoha ohledech náročný den. Snažte se dobře vyspat a zbytečně se hned po ránu nestresovat, dopřejte si klid a čas, nic vám neuteče. Nehledejte mouchy na věcech, co se jeví jako ideální. Užívejte si a buďte spokojení.

6-12 hodin

Je dobré, že tento den připadá na neděli. Dopoledne držte svou probublávající energii raději na uzdě a do ničeho se zbytečně nepouštějte. Čísla jsou všeobecně riziková, mohli byste se dostat do velmi prekérních i nebezpečných situací. Není třeba zkoušet úplně všechno. Energie bude těkavá, sklon nezdravě riskovat výrazný. Tak to nepřežeňte, ať později nemusíte nést nepříjemné následky.

12-18 hodin

Ke slovu se bude chtít dostat ego. Po zbytečně vyhroceném dopoledni sice ztratíte sklon některé záležitosti dramatizovat, zato pocítíte potřebu trochu se blýsknout. Nechtějte každého okouzlit a vězte, že síla osobnosti se neprojevuje hlasitým vykřikováním slova „já“. Snažte se víc přemýšlet nad osudy svých předků a zkuste najít shodu s vaším životem. Máte šanci něco důležitého pochopit.

18-24 hodin

Večer se přirozeně trochu zklidníte. Skvěle vám bude fungovat intuice, můžete mít zvláštní pocity a později i sny. Citliví jedinci dostanou příležitost napojit se na minulost a své předky, ať už v rámci meditace, anebo během nočních snů. Pokud vás trápí otázka, na kterou nedokážete najít odpověď, poproste o ni; večerní a noční čas je v tomto směru velmi přívětivý. Pomilujte se s partnerem a užijte si klidnou noc.

autorský článek