Červnový úplněk podle numerologie: Pozor na svody a touhu riskovat

Každý úplněk je jedinečný

Úplněk nastává obvykle jednou (výjimečně i dvakrát) za měsíc a není-li úplně zataženo, nelze ho na ztemnělé noční obloze přehlédnout. Rozzářený světelný kotouč, odvěká inspirace umělců a všech romantických duší, je však nejenom okouzlující. Úplněk má nezanedbatelný vliv na lidskou psychiku i tělo, což snadno zaznamenají především citliví jedinci. Ovšem i méně senzitivní lidé mohou v období kolem úplňku hůř spát a špatně se soustředit, být nezvykle podráždění a netrpěliví. Každý úplněk je však jedinečný svou specifickou energií, kterou do jisté míry ovlivňuje znamení zvěrokruhu, které plnému Měsíci zrovna vládne, a také samotné datum.

Ohnivý Střelec inspiruje i svádí

Červnový úplněk nastává první neděli v měsíci, tedy 4. června časně zrána. Svou ohnivou energií ho ovlivní svobodu milující a optimistický Střelec, jedno z nejméně stálých znamení zvěrokruhu. Lidé, kteří se pod jeho vlivem narodili, bývají většinou přátelští a družní, zároveň taky nezávislí a poměrně lehkomyslní. Cestování a objevování je jejich základní životní potřebou, stejně jako neúnavné hledání inspirace a moudrosti. Někdy rychleji mluví, než přemýšlí, snadno se tak dostanou do poněkud rozpačitých situací. Díky kouzlu osobnosti a přirozenému charismatu se však i z trapných okamžiků dokážou šikovně vysvobodit, aby se nakonec všichni zúčastnění zasmáli. Střelci obecně patří k velkým idealistům a nevyléčitelným snílkům se sklonem k hazardu a zbytečnému riskování. Mívají slabost pro všechny životní radovánky a neradi si cokoli odpírají. Vědí, jak si užívat život, potřebují volné ruce a touží po dobrodružství.

Nestavte si vzdušné zámky a neriskujte

Úplněk pod vlivem ohnivého Střelce propůjčí dni řadu vlastností, které toto znamení zvěrokruhu má. Budete mít tendenci více filozofovat a o věcech přemýšlet, zapáleně diskutovat o jejich podstatě a smyslu. Zamyslíte se nad tím, zda to, kam v životě směřujete, není v rozporu s tím, kam jste směřovat chtěli. Vaše úvahy se ovšem mohou posunout až za hranici reálných možností, do světa fantazie a vzdušných zámků. Zůstaňte nohama pevně na zemi a nedělejte unáhlená rozhodnutí. Bude vás to lákat do společnosti, mezi přátele i nové tváře, které budete chtít poznat. Dejte si pozor, abyste si den neužili nad poměry, protože tendence utrácet můžete mít větší než obvykle. Buďte na sebe opatrní a zbytečně neriskujte. Z fyzického hlediska budou tento den nejvíce ohroženy boky, kyčle a stehna.

Horoskop léčivých bylin: Rybám prospěje jitrocel, beranům pampeliška

elle.cz

Co o úplňku říká numerologie

Numerologický rozklad energii nadcházejícího úplňku podpoří a umocní. Kromě výše uvedeného půjde o den, který dokáže probudit starší a nezpracovaná témata až po mnoho generací zpátky. Trápení s osobou blízkou, starost o někoho i smutek s tím spojený jsou záležitosti, které šestý úplněk roku 2023 otevře. Ke slovu se dostane i téma ženské linie rodu a problémy, které ženy v rodině opakovaně řešily.

0-6 hodin

Budete mít cestovatelské sny, v nichž se stanete člověkem, který přesně ví, co chce. Zároveň můžete během spánku prožít zvláštně objevný moment, nalézt odpověď na otázku, kterou řešíte. Nezapomeňte, že sny hovoří prostřednictvím symbolů a jejich řeč je unikátní pro každého člověka. Jenom vy je dokážete správně rozklíčovat, na snáře v tomto případě zapomeňte.

6-12 hodin

Dopoledne se spíše potáhne. Do žádné aktivity se příliš nepohrnete, nebude se vám chtít převzít za cokoli zodpovědnost. Otevřít se může i téma lítosti a hlavní roli v tom všem sehrají vztahy. Kombinace čísel potrhne Střelcovu nezodpovědnost a skon k požitkářství, stejně jako snadnou cestu k nějakému „uklouznutí“. Buďte na sebe opatrní a mějte se sami před sebou na pozoru.

12-18 hodin

Odpoledne bude z hlediska rizik nejnáročnější. Touha zariskovat se umocní a dopolední rozvláčnost bude tatam. Den nabere spád, proud vás ale může zanést daleko od toho, co se nazývá bezpečné. Nenechte se spálit svým vnitřním žárem, nepodlehněte touze šíleného dobrodruha. Svůj oheň raději kultivujte a smysluplně nasměrujte.

18-24 hodin

Večer a noc vekou úlevu nepřinesou. Můžete mít sklon věci zbytečně dramatizovat a ledacos partnerovi vyčítat. Dejte pozor, ať se nestanete vojákem pustošícím vlastní zemi. Přebytečnou energii využijte třeba v rámci milostných hrátek s partnerem, které mohou být v tento den zvlášť vzrušující.

autorský článek