Přejít k hlavnímu obsahu

Jaké jsou vaše nejhorší vlastnosti podle znamení zvěrokruhu?

 

Všichni máme špatné návyky. A ty jsou stejně předvídatelné jako nejsou vítané! Astrologové sestavili seznam těch nejhorších zvyků, které mají jednotlivá znamení zvěrokruhu. Protože je vždy lepší se na ně připravit nebo se jim snažit vyhnout, pokud je odhalíte. Hlavně neříkejte, že jsme vás včas nevarovali!

Beran 

Díky vaší ohnivé povaze máte tendenci věci jako jsou vztahy, pocity, dokonce i práci, často uspěchat. Pro ostatní to může být velmi frustrující, jelikož do ničeho nejdou tak rychle jako vy a jejich tempo je pomalejší. Uvědomte si, že některé záležitosti prostě vyžadují čas a nebuďte podrážděni, že má někdo pomalejší rytmus než vy. 

Býk 

Rádi definujete vztahy okamžitě a děláte předčasné soudy. Jakmile někoho zařadíte do škatulky, těžko se odtud potom dostává. Problém ale je, že vaše vztahy se pak nemohou vyvíjet tím správným směrem. Zkuste občas nedělat předčasné závěry! 

Blíženci 

Všichni mají rádi drby, ale vy až příliš. Jste lační po nových informacích o lidech, které znáte a ať už je posíláte dál nebo ne, jde o formu vaší zábavy. Možná je čas hledět si více svého. 

Proč vám astrologie řídí život aneb co se skutečně skrývá ve hvězdách

elle.cz

Rak 

Ano, vy jsme mistři manipulace a dokážete tak zakrýt mnoho svých lží i nerozvážností, ale pokud vaše chování vykazuje spíše znaky citového vydírání, je na čase se nad sebou zamyslet. Vyvolávat v lidech pocity, že nejsou dost dobří a cítí se špatně kvůli tomu, že vy jste něco pokazili a nehodláte nést vinu... not cool!!!  

Lev 

Nudíte se, zaměstnejte se prosím pro jednou něčím jiným, než že budete vyvolávat hádky pro zábavu. Možná zde uplatníte své nadání pro argumentaci a kreativitu, ale lidé vás za to rozhodně mít rádi nebudou. Jamile příště začnete vidět rudě, zkuste raději meditaci... 

Panna 

Když máte špatný den, můžete být až příliš vybíraví. To vás samozřejmě rozčiluje, protože máte rádi věci tak jak jste si je naplánovali a nespokojíte se ani s tím nejmenším kompromisem. Váš dlouhý seznam pro a proti z vás občas dělá na oko rozmazleného a povýšeného člověka, ačkoliv můžete být ve skutečnosti úplně v pohodě.  

5 aplikací pro všechny fanynky astrologie

elle.cz

Váhy 

Cítíte, že je váš současný vztah v troskách? Potom neleníte a okamžitě si hledáte dalšího partnera, ještě když jste s tím současným. To vám ovšem nedává žádný prostor k uzdravení svého srdce a ani nestíháte truchlit nad tím, co jste ztratili. Skočit hned po další kořisti není ideální cesta. 

Štír 

Občas jste spíše posedlí detaily, než abyste se dívaly na obraz jako celek. Zkuste někdy udělat krok zpět a nedávejte všemu 100 %. Nechte si prostor pro nadechnutí. 

Střelec 

Často jste velmi netrpěliví. Proč? Protože si stanovujete hodně vysoké cíle a sny, jenže už vám chybí realistický plán, jak jich dosáhnout. Čas od času se zastavte a zapřemýšlejte nad tím. Nebojte, nic vám neuteče! 

Vše, co potřebujete vědět o kontroverzním třináctém znamení zvěrokruhu

elle.cz

Kozoroh 

Žijete v kanceláři, což může vytvořit nerovnováhu mezi osobním a profesním životem. Místo toho, abyste investovali pouze do své kariéry, zkuste jít s partnerem do kina a práci na chvíli úplně vypusťte.  

Vodnář 

Stává se vám, že utíkáte před opravdovým životem a raději si dopřáváte malá potěšení, která vám přináší blaho? Alkohol, tanec, drogy, videohry... může to být cokoliv, co vám dává pocit toho, že žijete v alternativní realitě. Vidíte, v čem je problém? 

Ryby 

Jste extrémně intuitivní, ale občas přemýšlíte nad svými pocity až moc a zkoumáte je přespříliš. To může dospět k tomu, že v lidech i v různých situacích vidíte to nejhorší. Hledejte pravdu ve svém nitru a nevkládejte zbytečnou energii tam, kam nepatří. Mohli byste se pak cítit zbytečně zmatení.