Přejít k hlavnímu obsahu

Květnové novoluní: Čeká nás čas vhodný pro změny a životní rozhodnutí

Květnové novoluní je vhodným časem k definitivnímu překonání osobních démonů, zlozvyků a nedostatků. Blízkost Slunce a Měsíce, kteří kralují uprostřed znamení Býka, doprovází i Jupiter, symbol štěstí, a Venuše, planeta lásky.

Novoluní nám bude přát

Vynikající novoluní, ideální pro změny a životní rozhodnutí, nabízí nové šance a může znamenat zásadní obrat k lepšímu. Nejvíce mohou z tohoto novoluní vytěžit Býci, ale dobře na tom budou i Panny a Kozorohové. V menší míře mohou novoluní využít i Raci a Ryby.

Lvi, Štíři a Vodnáři ať jsou opatrní

Existují však i ti, na které má i dobrá konstelace nepříznivý vliv. Mezi ně momentálně patří Lvi, Štíři a Vodnáři. S opatrností však mohou překonat překážky, které se jim vynoří. Všechna tato tři znamení by si měla dát v těchto dnech velký pozor na své vášně.

Horoskop na květen: Panny ať nic neodkládají, Blíženci budou plánovat

elle.cz

Které hodiny květnového novoluní budou příznivé a které naopak mohou přinést problém?

Večer v úterý od 17. do 24. hodiny je čas vhodný k přátelskému posezení a uměleckému vyžití. Měsíc v Býku podporuje mezilidské vztahy a požitky všeho druhu. Dopřejte si něco dobrého k jídlu nebo k pití a užijte si odpočinek!

Od úterní půlnoci do 10. hodiny ve středu je čas ideální k relaxaci. Nechte se unášet hudbou nebo si dopřejte snídani do postele a odpočiňte si.

Mezi 10. a 17. hodinou ve středu si můžete užít příjemnou procházku nebo návštěvu cukrárny, kavárny nebo restaurace. Jestliže plánujete rodinnou oslavu, středa je pro ni také vhodným dnem.

Ve středu od 17. do 24. hodiny bude novoluní v plné síle. Možná dostanete inspiraci na něco originálního, co by mohlo prospět nejen vám, ale i vašim blízkým.

V noci z čtvrtka od 0. do 9. hodiny si dopřejte magickou noc, která za novoluním bývá. Zapamatujte si své sny, protože skrze ně k vám může promluvit osud.

Od 9. do 16. hodiny ve čtvrtek se nechte vést osudem a improvizujte. Možná se vám naskytne příležitost, která přinese nečekané výhody.

Venuše v Beranu věstí změny na obzoru. Jak se na ně připravit?

elle.cz

Zdroj: autorský článek