Přejít k hlavnímu obsahu

Šest nevšedních horoskopů pro znamení Berana

ROMSKÝ 

Dýka 21. březen - 20. duben

K hlavním povahovým rysům lidí narozených v tomto znamení patří odvaha a bojovnost. Nemají rádi stereotyp a rutinu. Jejich slabou stránkou je nedostatek vytrvalosti. Mnohé, co začnou, často nedokončí a nechají na jiných. Jsou vřelí v citech a vášniví v lásce. Jsou jako probouzející se jaro, do něhož se narodili, nebo jako chladné ostří dýky.

PERSKÝ 

Ježek 21. březen - 17. duben

Lidé ve znamení Ježka bývají buď vzorem obratnosti, nebo mazanosti. Bývají ovšem také velice opatrní a nároční. Své blízké dokáží hluboce milovat, nicméně až příliš často se uzavírají do sebe. Před osobním životem tak mnohdy upřednostňují ten profesní.

INDICKÝ 

Mesha / Méš 21. březen - 20. duben

Lidi narozené v tomto znamení charakterizuje silná vůle a autoritativní vystupování. Jsou energičtí, mají vůdčí schopnosti a dobrodružnou povahu. Jsou to silní lidé, kteří si jdou za svými cíli a vizemi.

Životní rada

Pozor na zastaralé myšlení.

Mohlo by se vám líbit

Zde je to, co o vás prozrazuje datum vašeho narození

Čísla v numerologii jsou klíčem k hledání souvislostí v našich životech. Každé z čísel představuje základní kámen vědy o významech, která nám čísla přinášejí. Numerologie vašeho jména je jednoduchá, a přesto dokáže prozradit mnohé o vaší budoucnosti nebo vlastnostech.
elle.cz

EGYPTSKÝ

Mut 2. březen - 3. duben

Mut je jednou z nejstarších egyptských bohyň, která byla uctívána jako božská matka. Byla ženou boha Amona a matkou Chonsua. Nespravedlností osudu však nebyla přijata na výsluní božského panteonu. Stala se tak ochránkyní všech ukřivděných, jimž dává do vínku neohroženého a moudrého ducha, houževnatost a dar hlubokého vcítění.

Chráněnci bohyně Mut jsou bystří a ovládají umění dobře uplatnit to, čemu se naučí. Výborně se orientují v mezilidských vztazích, jsou praktičtí a organizovaní a dokáží maximálně vytěžit nové možnosti. Jsou obdařeni šarmem a bývají přitažliví. V lásce a citech jsou štědří. Potřebují ale uznání druhých. Slabou stránkou jejich povahy je prchlivost a přílišná dychtivost.

INDIÁNSKÝ

Sokol 21. březen - 20. duben

Charakteristika

Sokola si nechcete znepřátelit. Stejně jako dravci v ptačí říši, i lidé narození v tomto znamení bývají pro své okolí mnohdy postrachem. Dokáží v mžiku zaútočit, zmocnit se své oběti a rozsápat ji na kousíčky. Proto jsou skvělými ochránci rodiny a svých blízkých.

Práce

Sokoli jsou zpravidla vynikající pracovníci. Kolegové si jich cení pro jejich zodpovědnost, důslednost a nadšení. Nesnášejí přetvářku a nelze je zrovna považovat za mistry diplomacie. Na to jsou až příliš otevření.

Láska

Pro ty, které milují, by snesli modré z nebe a udělali cokoli na světě. Bývají ale dost žárliví a soky v lásce vidí i tam, kde žádní nejsou. Mají pocit, že si lásku musí opravdu vybojovat a zasloužit. Té si ale pak nade vše cení a obětují jí doslova celý život.

Silné stránky

pracovitost, oddanost, nasazení, zápal

Slabosti

žárlivost, hrubost, agresivita

Mohlo by se vám líbit

Vídáte často stejná čísla? Jsou to poselství Andělů, co vás ochraňují

Čísla s sebou nesou určitou energii, která je propojena s Vesmírem. Napadlo vás někdy, že když opakovaně vídáte stejné řady čísel, může to mít nějaký význam? Podle numerologů jde o andělská čísla, prostřednictvím kterých s vámi komunikují vaši duchovní ochránci.
elle.cz

KELTSKÝ

Dub 21. březen - 21. březen

Ve znamení Dubu se rodí ctižádostiví lidé, kteří si však na svůj úspěch umí počkat. Jsou to maratónští běžci, žádní sprinteři. Jsou vytrvalí, mají výdrž a dokáží se vyrovnat se všemi překážkami osudu. Rádi bývají středem pozornosti a dělá jim dobře, když všichni vědí o jejich přínosech a zásluhách. Nic je nerozčílí víc, než když jsou přehlíženi. To pak umí být podráždění a prchliví a snadno vybuchnou. Bývají také dost paličatí. Nemá ale smysl se s nimi přít. Strategičtější je zvolit laskavý a přátelský přístup. Sami jsou přímí a faleš, manipulace a zákulisní tahy se jim příčí. Po všech stránkách žijí a potřebují žít naplno. Pokud nemají dostatek inspirace, klesají na mysli a chřadnou na těle. Proto se obklopují množstvím lidí, kteří jim zajišťují dostatek podnětů a nových zážitků. Snadno si nacházejí nové přátele, neboť jsou vždy ochotní pomoci. Dělají to sice nezištně, nicméně neměli byste zapomenout slušně poděkovat. Toto základní gesto je z jejich pohledu nutností. Jinak byste o ně mohli přijít nebo si je dokonce znepřátelit. V lásce bývají romantičtí a něžní. Když si vás vyhlédnou za partnera, dřív nebo později se jím stanete. Ve svých milostných snahách, stejně jako ve všem ostatním, jsou totiž mimořádně vytrvalí.

Líska 22. březen - 31. březen

Pokud jste narazili na člověka v tomto znamení, setkali jste se s opravdovým bojovníkem. Je to mistr improvizace, který si ví rady i v těch nejobtížnějších situacích. Proto lidé ve znamení Lísky bývají vynikající manažeři, stratégové či dokonce špióni. Jejich obrazem v živočišné říši by mohl být žralok - stvoření, které vždy urve to, co potřebuje k životu. Lidé tohoto znamení se řídí heslem ‚‚účel světí prostředky‘‘. Jsou schopní a ochotní změnit svůj názor nebo hodnoty, pokud to přispěje k naplnění jejich cílů. Mají silné charisma, které jim zajišťuje úspěch, což platí i v lásce. Jejich milostný život bývá mimořádně pestrý. Osobnost lidí ve znamení Lísky je poznamenaná jistou dávkou sobeckosti a majetnictví. Mnohdy neváhají obětovat vlastní principy, jen aby pro sebe či svou firmu urvali co největší díl koláče. Ve jménu budování projevují silnou schopnost a ochotu tvrdě a neúnavně pracovat. I své partnery si podvědomě vybírají nejen podle vzhledu a duševního souznění, ale i s přihlédnutím ke stavu jejich bankovního účtu. Jsou však natolik vynalézaví, že tyto ‚‚přízemní‘‘ pohnutky dokáží před okolím dokonale skrývat.

Jeřáb 1. duben - 10. duben

Lidé narození v tomto znamení jsou duší umělci a estéti. Už odmalička se vyžívají v nejrůznějších uměleckých aktivitách, při nichž se odreagují a dopřejí oddych své mysli a duši. Jsou také velmi manuálně zruční a i s minimem prostředků dokáží dosáhnout skvělých výsledků. Bývají proto výbornými řemeslníky a restaurátory. Umí rovněž dobře hospodařit s penězi a proto v životě nepoznají nouzi. Milují dobré jídlo a víno. Prostě si umí život vychutnávat. Měli by se ale vyvarovat zlozvyků jako je kouření. Znečištěný vzduch jim vysloveně škodí. Proto by si měli dopřávat co nejvíce času v přírodě.     

Javor 11. duben - 20. duben

Lidé ve znamení Javoru jsou jako kočky, jako by měli devět životů. Mnohdy se v průběhu svého života ocitají na hraně a jen o vlásek uniknou neštěstí nebo dokonce smrti. Bývají to lidé velmi inteligentní a vnímaví. Už odmalička tíhnou k mysticismu a tajemnu. Často se u nich také projevují schopnosti jasnozřivosti a poznání prostřednictvím snů. Lidem ve znamení Javoru svědčí svobodná povolání a úkoly, na nichž mohou pracovat samostatně, neboť nejsou zrovna týmoví hráči. Jejich touha po svobodě je až příliš silná na to, aby se nechávali svazovat pravidly týmového ducha. Z téhož důvodu patří mezi ty, kdo neradi přistupují na kompromisy, a to ani v manželství. Život s nimi může být pro slabší povahy někdy dosti komplikovaný.

cara

Zdroj: Autorský článek