Zde je to, co o vás prozrazuje datum vašeho narození

Numerologie a datum narození

Numerologie je věda a umění, které vám připravuje cestu pro budoucnost, která je prostoupena pozitivitou a prosperitou. Pomůže vám pochopit, jak každé číslo, které se vás týká, ovlivňuje váš život. Podle numerologů má každé číslo vlastní vibrace, které se odrážejí na vašem životě a budoucnosti.

Číslo 1 (Slunce) 

Lidé narození 1., 10., 19. a 28. patří k číslu 1. Takovým jedincům vládne Slunce, které ukazuje sílu a oheň. Takoví lidé jsou vůdci, nikoli následovníci, a rádi pracují z pozice autority. V takových rolích jsou skvělí, což jim pomáhá vyniknout v životě. Tito lidé jsou kreativní, vynalézaví a intuitivní, což jim pomáhá najít v životě rychlejší řešení problémů. Nejdůležitější čísla a data pro takové lidi jsou „jedničky“, „dvojky“, „čtyřky“ a „sedmičky“.

Číslo 2 (Měsíc)

Lidé narození 2., 11., 20. a 29. patří k číslu 2. Lidé, kteří patří do této kategorie, jsou klidní a zasnění stejně jako Měsíc. Zároveň jsou nápadití, jemní a tvůrčí, což naplňuje pozitivitou životy lidí kolem. Jsou to lidé, kteří byli obdařeni dovednostmi kreativity, a proto v těchto oblastech vynikají. Jejich šťastná čísla spadají do řad 1, 2 a 7. Někdy je může přitahovat i číslo 4.

Mohlo by se vám líbit

ELLE KVÍZ: Jak dobře se vyznáte v nejluxusnějších značkách světa?

Nejoblíbenější luxusní značky světa zná každý z nás. Ovšem dokážete rozpoznat loga bez textu? Ověřte si své znalosti ze světa přepychu a vyzkoušejte si módní test, který prozradí, zda jste skuteční znalci, nebo máte ještě co dohánět.
elle.cz

Číslo 3 (Jupiter) 

Lidé narození 3., 12., 21. a 20. patří k číslu 3. Tito lidé jsou vysoce ambiciózní jedinci, kteří se nikdy nespokojí s obyčejností. Chtějí to v životě dotáhnout co nejdál, a proto tvrdě pracují. Jejich vůle je nepřekonatelná a milují dobrodružství a vzrušení. Takoví lidé se ve svém pracovním životě snadno prosazují do pozice celebrit či úspěšným byznys leaderů. Tito lidé by měli investovat svůj čas do podnikání a živností. Jejich šťastná číselná řada spadá do kategorie 3., 12., 21. a 30.

Číslo 4 (Uran)

Lidé narození 4., 13., 22. a 21. patří k číslu 4. Tito lidé se rodí s neobyčejně výjimečnými znalostmi a mohou se dostat do velkých výšin, pokud se ponoří do cesty učení. Mohou vyniknout v oblasti výzkumu, IT, vědeckého prostoru a pokročilého vzdělávání. Tajemství jejich dobrého zdraví spočívá v jejich štěstí, a proto se musí vždy snažit a dívat se na světlou stránku života. Jejich nejdůležitější čísla jsou jedna, dvě, šest a sedm.

Číslo 5 (Merkur)

Lidé narození 5., 14., 23. a 31. patří k číslu 5. Tito lidé jsou skvělí komunikátoři a dokážou překonat jakoukoli formu překážek ve svém životě. Jejich síla spočívá v jejich všestrannosti a schopnosti snášet i ty nejtvrdší rány s grácií a úsměvem. Lidé, kteří spadají do této kategorie, si jako svou kariéru musí vybrat dopravní, komunikační nebo cestovní sféru. Jsou to dobrosrdeční lidé pro ty, na kterých jim záleží, na druhou stranu dokážou být zcela bezohlední i k těm, kteří jim nebo jejich blízkým ubližují. Šťastná čísla pro ně jsou 5, 14 a 32.

Mohlo by se vám líbit

Vítejte v sídle inspirovaném Jamesem Bondem

Dechberoucí a možná až neuvěřitelné sídlo vzniklo v Metaverzu díky filmové inspiraci. Architekt Omar Hakim měl na paměti nejnovější film Jamese Bonda z roku 2021, a také slavný dům Tonyho Starka. Díky tomu vznikl futuristický komplex, kde nechybí ty nejluxusnější prvky.
elle.cz

Číslo 6 (Venuše) 

Lidé narození 6., 15. a 24. patří k číslu 6. Tito jedinci jsou emocionální lidé s citlivým srdcem. Jsou nesmírně milující a starostliví a snadno se jich dotkne utrpení druhých. Jsou to lidé, kteří ve svém životě touží po přátelství a lásce. Inklinují k hudbě, umění, interiérovému designu, sportu, tanci, zpěvu atd. Tito lidé by se měli dobře starat o stravu, aby si udrželi zdravý životní styl. Série tři, šest a devět jsou šťastná čísla pro ty, kteří se narodili v této skupině.

Číslo 7 (Neptun) 

Lidé narození 7., 16. a 25. patří k číslu 7. Sedmička je velmi analytická, zvídavá, perfekcionistická a kritická osobnost. Ptá se proč a ponoří se hluboko do svých myšlenek, aby získala odpověď. Patří k těm, kteří chtějí porozumět nejhlubším tajemstvím života, kosmu a vesmíru. V životě mají přítomno sedm extrémně aktivních vibrací. Šťastná čísla pro takové jedince jsou ta, která spadají do řady šest a devět.

Číslo 8 (Saturn) 

Lidé narození 8., 17. a 26. patří k číslu 8. Lidé narození pod číslem 8 jsou typicky mocní (jako jejich vládnoucí planeta), uvědomělí, ambiciózní a přitažliví. Mají také dynamické, poutavé a magnetické chování. Jsou to psychicky silní lidé a perfekcionisté, kteří tomu chtějí dát všechno a v důsledku toho jsou pomalí v práci. Šťastná čísla pro takové jedince jsou ta, která spadají do řady jedna, dva a čtyři.

Číslo 9 (Mars)

Lidé narození 9., 18. a 27. patří k číslu 9. Lidé s číslem 9 jsou oslňující a draví. Mohou vést skupiny jednotlivců nebo organizací, protože jsou vůdci. Mají odvahu riskovat v životě. Jsou oddaní svému úkolu a chtějí ho dokončit sami. Mají odvahu čelit výzvám a tvrdě pracovat na jejich překonání. Šťastná čísla takových jedinců spadají do série dva, tři, sedm a devět.

Mohlo by se vám líbit

Filmy, které málem herce stály kariéru

Jsou herci, kteří byli dobří jen pro jednu roli, nebo herci, kteří byli dobří pro spoustu rolí, ale pak se jim jedna nepovedla. Svět showbyznysu je krutý a filmové přešlapy se často neodpouští. Přečtěte si o celebritách, které měly opravdu namále, jelikož natočily snímek, který se jim opravdu nepovedl.
elle.cz

Zatímco výše uvedená čísla vám pomohou dozvědět se více o vás a vašich vlastnostech, musíte se také zaměřit na další aspekty numerologie, jako je například vliv vašich jmen na vaše životy. To vám pomůže žít život, ve kterém získáte maximum příležitostí ve svém osobním i profesním životě.

Zdroj: astroyogi.com