Přejít k hlavnímu obsahu

Poznejte význam andělských čísel

Andělé jsou duchovní bytosti, jejichž úkolem je chránit nás před zlem a pomáhat nám na naší cestě životem. Jsou to poslové (řecky angelos) mezi Bohem a lidmi. Každý z nás má své Anděly strážné, i když na ně třeba ani nevěří. Nebo tuší, že něco „mezi nebem a zemí“ existuje, ale neumí tento potenciál využívat. Přitom je to škoda, protože když na komunikaci s Anděly přistoupíte, můžete si spoustu věcí zjednodušit a žít ve větší pohodě a radosti.

Všímejte si čísel kolem vás  

Andělé o sobě dávají vědět různými způsoby. K těm nejjednodušším patří opakující se řady čísel, z nichž každá má svůj význam. O co vlastně jde? Určitě to znáte a stává se vám to. Podíváte se na mobil, protože vám třeba zrovna přišla zpráva a na displeji je 11:11. Nebo si hledáte spojení vlakem a zjistíte, že odjíždí v 15:15. Vaříte si kávu a na displeji kávovaru skočí číslice 14:14. Chcete vědět, jak dlouho trvá film, na který se budete dívat a jsou to 2 hodiny a 22 minut..

Nebo vídáte stejná čísla na účtenkách z obchodu, na domovních dveřích či na poznávacích značkách aut.. Ve chvíli, kdy se vám takové momenty začnou opakovat, je to z toho důvodů, že Vesmír chce prostřednictvím Andělů upoutat vaši pozornost a komunikovat s vámi. Podle numerologů jsou opakující se čísla považována za zesílení energie. Čím častěji se určitá čísla kolem vás objevují, tím silnější vibrace ovlivňují váš život.

Mohlo by se vám líbit

Kouzla, čáry, nadpřirozeno a Christian Dior, který na ně spoléhal

Nadpřirozeno a okultismus pomáhaly utvářet vysokou módu mnoha způsoby. Jak mystické učení a jasnovidkyně ovlivnily život a dílo módního návrháře Christiana Diora, proslulého vírou v osud vyčtený z karet?
elle.cz

Jak vzkaz rozluštit?

Jedna věc je přijmout, že vám chtějí Andělé něco sdělit, ale mnohem podstatnější je samozřejmě obsahu jejich poselství porozumět. Pokud vídáte stále stejná andělská čísla a nevíte, jak s tím naložit, zklidněte se a ponořte se sami do sebe. Ideální je meditace, při které vám vaše podvědomí napoví, co vám chtějí vaši duchovní vůdci sdělit. Důležité také je procítit si, jak je vám po fyzické stránce. Tělo totiž nelže.

Jako malou nápovědu můžete brát i naše malé vysvětlení, jaký význam opakující se čísla mají.

11, 111, 111

Jednička je mocné číslo pro manifestaci, nebo-li přání. Ve chvíli, kdy vidíte například 11:11, Vesmír si „skenuje“ vaši mysl. V takové chvíli si uvědomte, co od života chcete, co si přejete přitáhnout, čeho chcete dosáhnout. A představte si, jaké to bude, až se to stene skutečností. Vaše záměry a cíle by mohla tato kombinace čísel skutečně uvést do života. Andělé vám zároveň připomínají, že byste měli věnovat pozornost tomu, co se děje kolem vás.

22, 222, 2222

Opakující se číslo dvě značí, že máte být více v přítomném okamžiku a věřit, že jste tam, kde právě teď máte být. Důvěřovat tomu, že co se vám děje, má svůj význam. Bavte se, užívejte si, co právě máte a nepřemýšlejte o dalších krocích. Dvojky jsou také o hledání pocitu rovnováhy a důvěry a harmonie ve vztazích. Dávejte si pozor na lidi, které si v životě pustíte více k tělu.

33, 333, 3333

Trojky vás upozorňují na to, že ve vašem životě je něco, co byste měli dát do pořádku. Je to jen na vás. Nevíte, co to přesně je? Zkuste se na to podívat v meditaci, napojte se na svůj vnitřní hlas a intuici, která vás nezklame. Číslo tři zároveň vyjadřuje kreativitu, pracovní ambice a štěstí. Uvědomte si, co v životě chcete vytvořit a zkuste přijít na to, co pro to můžete udělat.

44, 444, 4444

Andělské číslo se čtyřkami souvisí s transformací a změnou ve vašem života. Nedůvěřujete si a pochybujete, že něco nezvládnete? Začnete-li vídat čtyřky, vězte, že vám dávají vaši duchovní vůdci znamení, že na to máte a že máte jejich podporu. Naslouchejte proto víc než kdy jindy své intuici, která vás povede správnou cestou. Andělské číslo 444 je také duchovním objetím od vašich předků.

Mohlo by se vám líbit

Zde je to, co o vás prozrazuje datum vašeho narození

Čísla v numerologii jsou klíčem k hledání souvislostí v našich životech. Každé z čísel představuje základní kámen vědy o významech, která nám čísla přinášejí. Numerologie vašeho jména je jednoduchá, a přesto dokáže prozradit mnohé o vaší budoucnosti nebo vlastnostech.
elle.cz

55, 555, 5555

Říká se, že změna je život. Opakující se pětky souvisejí, podobně jako čtyřky, se změnami, kterým se v životě nevyhnete. Vaši Andělé se vám snaží naznačit, abyste se změnám nebránili a zůstali pozitivní a otevření. Než se začnete znepokojovat, vězte, že změna je dobrá, i když může být na první pohled možná nepříjemná. Andělé vám naznačují, že váš život bude krásný i potom, co projdete transformací.

66, 666, 6666

Šestky bývají považovány na ďábelská čísla, ale nemusí vždy znamenat katastrofu. Je to spíše podnět k tomu, abyste si udělali v životě malou rekapitulaci. Andělé vám jejich prostřednictvím říkají, že máte ve svém životě změnit něco, co nefunguje nebo vám vyloženě škodí. Zkuste se zamyslet nad tím, co by to mohlo být a co byste mohli začít dělat jinak. Pomůže vám to najít rovnováhu.  

 

Mohlo by se vám líbit

Monk mode: Nová metoda úspěchu a nevyčerpatelné energie

Máte čím dál častěji pocit, že nežijete svůj život tak, jak byste si přáli? Tápete v organizaci svého času a na konci každého dne máte pocit, že jste ho promrhali víc, než jste chtěli? Ke svému cíli jste se nepřiblížili ani o milimetr a nemáte ani energii ztracené body nahnat. Přestaňte se motat ve spirále bezmoci a zkuste z ní vystoupit pomocí režimu monk mode.
elle.cz

77, 777, 7777

Opakující se sedmičky jsou v podstatě výzvou Vesmíru, abyste se uvolnili a zbavili se svých obav z budoucnosti. Uvědomte si, že nemůžete mít nad vším kontrolu. Místo toho přijměte přítomnost a věřte, že vše vždy funguje ve váš prospěch. Sedmičky vám také mohou naznačovat, že žijete příliš hekticky a málo odpočíváte. Odpoutejte se od materiálního světa a začněte se více soustředit na duchovní naplnění.  

88, 888, 8888

Číslo osm znamená nekonečno neboli nekonečnou smyčku energie, která nikdy nezmizí, pouze se přeměňuje. Andělé vám prostřednictvím osmiček vzkazují, že jdete správnou cestou. Pravděpodobně máte hojnost lásky, přátelství a duchovního naplnění. Prociťte si vděčnost za to, jak daleko jste na své cestě došli a pochvalte se. Udělali jste kus práce a můžete být na sebe hrdí.

99, 999, 9999

Jestliže často vídáte opakující se devítky, značí to, že určitá část života, cyklus nebo něco, na čem už dlouho pracujete, se pomalu chýlí k závěru. Jste zkrátka v cílové rovince a je čas začít zvyšovat úroveň a vizualizovat si nějaké nové cíle, kterých chcete dosáhnout. Přijměte to jako fakt, i kdy to pro vás někdy může být těžké. Dobrý pocit z úspěšného konání ale pro vás může být další motivací.  

00, 000, 0000

Nula je zdrojem inspirace a nese pozitivní energii. Andělé vás žádají, abyste měli vždy zkoumat pravdu a nespokojili se s tím, co vám kdo řekne. Dokud nebudete cítit, že s odpovědí souzníte, nepřestávejte ji hledat. Vesmír stojí při vás. 

Zdroj: Womansday.com, Usatoday.com