Přejít k hlavnímu obsahu

Únorové novoluní: Jedno z nejhorších novoluní letoška přinese starosti

V těžkém aspektu na Jupiter v Býku je varováním, abychom nepodcenili nebezpečí. Novoluní startuje nebezpečné dny, kdy se mohou stát fatální události, jež nás vženou do potíží. To se bude odvíjet nejen v celostátním měřítku, ale i v našem osobním životě. 

Nebezpečí číhá na Lvy, Štíry, Vodnáře a Býky

Budou to hlavně Lvi, kteří pocítí nepřízeň osudu a nečekaný zlom nejvíce. Pozor především na zdraví, na úrazy, které na ně osud políčí. Nebude doba vhodná k rizikům všeho druhu, ani lézt na štafle by se tomuto znamení nemuselo vyplatit. Nečekaná změna je ale může čekat i v zaměstnání, finanční ztráta nebo také rozchod s partnerem. Toto novoluní je nebezpečné též pro Štíry, Vodnáře a Býky. Nebude to však tak dramatické jako u Lvů, protože jsou obě znamení dobře chráněna jinými planetami. Dlouhodobě prožívají náročné období Raci, kterým by mohlo toto novoluní ještě přinést starosti. Pozor u nich též na pracovní přetížení a nedostatek energie a optimismu.

Novoluní propůjčí sílu Kozorohům, Pannám a Blížencům

Novoluní naopak přinese nebývalou sílu, energii a bojovnost Kozorohům. Ti by si ale měli dát pozor, aby nedrtili své okolí, mohou sršet takovou energií, až to bude pro druhé nepříjemné a může to narušit dobré vztahy. Bylo by dobré trochu brzdit a nesnažit se všechno dohnat nebo řešit tady a hned. Novoluní prospěje Pannám, Blížencům a Střelcům, pomůže jim překonat překážky a poprat se s problémy. Vahám a Beranům přinese úlevu, i když to stále ještě nebude žádná hitparáda. Ryby si pojedou v zavedeném, nikdo by jim neměl před nohy položit stéblo, natož větší překážku.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop od 5. února: Býky čekají komplikace, Střelce milá překvapení

Týdnu bude vládnout spojení Marsu s Merkurem, které nás bude v dobrém nutit k přemýšlení o tom, jak si v životě polepšit, je to skvělé spojení pro práci náročnou na soustředění a na prosazení našich plánů. V negativní podobě přináší tendenci ke konfliktům, vztahy tímto spojením trpí. Novoluní koncem týdne může přinést zvýšené nebezpečí rozchodů a hádek. Mohou přijít nečekané změny a zdravotní problémy.
elle.cz

Které hodiny únorového novoluní budou příznivé a které naopak mohou přinést problém?

Ve čtvrtek, kdy už vliv novoluní nastupuje, čekejte setkání s podivnými okolnostmi, může na vás dýchnout až záhrobí, zejména v noci očekávejte velmi neklidný spánek a děsivé sny. Citliví jedinci to mohou vnímat jako varování osudu a pocítí strach z událostí, které přijdou.

V pátek od 7. do 12. hodin si dávejte pozor na cestování, zejména na podezřelé lidi, které by se mohli stát agresivními. Není doba ideální na řízení auta, potíže na cestách vás nejspíš rozhodí psychicky, nenechte se vystresovat, aby se k potížím přidaly další – ztráta dokladů, kreditní karty, mobilu a podobně.

Od 12. do 19. hodin si dávejte pravidelně pauzu v zaměstnání, nepřehánějte to ani s kávou, natož s alkoholem. Nebude doba vhodná na řešení konfliktů s kolegy, počítejte s potížemi během schůzky. Přijít mohou potíže v komunikaci a nedorozumění.

Od 19. do půlnoci dbejte zvýšené opatrnosti ve společenských zařízeních a během cestování. Nepohybujte se na nebezpečných a opuštěných místech. Doma neřešte nic, co by vyprovokovalo hádku.

V sobotu od půlnoci do 6. hodiny očekávejte opět neklidnou noc a problematický spánek. Senzitivní lidé budou cítit blízkost nebezpečí, až na hranici blížící se katastrofy.

Od 6. do 14. hodiny je čas vhodný na řešení drobných restů. A také na práci, která není příliš náročná na soustředění nebo nebezpečná na úrazy.

Od 14. hodiny přijde postupně úleva, zklidnění napětí, větší pocit bezpečí a radost z víkendu. Je doba vhodná ke slepování narušených vztahů a na různé schůzky, i ty pracovní. Večer je ideální na společenskou událost, jako je divadlo, kino nebo posezení s přáteli.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na únor: Raky čekají velké změny, Štíři si vyberou lásku

Druhý měsíc v tomto roce bude náročný. Slunce se bude potýkat s těžkými aspekty a zejména Uran přinese velký neklid, nečekané změny a strach o své životní jistoty. První polovina měsíce bude nebezpečná pro Býky, Lvy, Štíry a Vodnáře. Největší pozor by si měli dát kolem novoluní 9. února. Úplněk 24. února jim přinese úlevu. Starosti a velkou zátěž začnou ale koncem měsíce cítit Blíženci, Panny, Střelci a Ryby.
elle.cz

Zdroj: autorský článek