5 parfémů, které přivolají jaro rychleji

Nemůžeme se dočkat, až uklidíme výraznější parfémy zpátky do krabiček a vytáhneme jejich odlehčené a svěží verze. Pokud se i vy poohlížíte po nových jarních přírůstcích na vaši kosmetickou poličku, přinášíme vám flakonky, které musíte minimálně otestovat. Jsou mezi nimi žhavé novinky, ale i léty prověřené klasiky, jež dělají jaro každý rok krásnější a ještě voňavější.

jj

Jo Malone English Pear & Freesia

Dámská kolínská voda má sice evokovat atmosféru londýnského podzimu, ale my ho milujeme i na jaře. Kromě hrušky v ní ucítíte tóny melounu a vaši ženskost podtrhne ambra i pačuli. Od roku 2012, kdy byla vůně uvedena na trh, máme pro jistotu vždy jednu v zásobě. Znáte to, na horší časy.

cara
bb

Byredo Rose Noir

Rozkvetlé frézie, damašské růže a naše oblíbené pižmo nemůže dopadnout jak jinak než… jarně. Parfém zároveň i díky svému unisexovému zaměření dokazuje, že růže nemusí být jen romantická a nežná, ale i temná a živočišná. Podle výrobců je ve vůni damašská růže zbavená nevinnosti, jako by ji někdo rozšlapal a ušpinil. Že by nová vůně pro rebelky?

cara
ch

Chanel Chance Eau Tendre

Parfémovaná voda Chanel Chance Eau Tendre se stane vaší tajnou zbraní ve svádění! A pro to je nejlepší načasování právě na jaře, nemyslíte? Objevte i vy smyslnou vůni, která ještě vylepší vaše už beztak jedinečné charisma. Růže, grep, jasmín a bílé pižmo mají téměř omamující účinky.

cara
ll

Lancôme Idôle

S vůní určenou mileniálkám omládnete během jarního období i vy, anebo tak budete aspoň vonět. Zaručí vám to růžová voda, která má, jak známo, omlazující účinky, a jasmín, jež voní jako ta nejrozkvetlejší louka. Výjimečně tenký flakon promlouvá o nekonečných možnostech, jež ženy mají nadosah. Vyniká i svou čistotou a nekomplikovaností.

cara
bb

Burberry My Burberry Blush

Jste-li romantička a dosud jste si nevybrala, máme pro vás záplavu květin. Díky nim se zahalíte do pocitu štěstí i optimismu, a navíc budete vonět po granátovém jablku a citrusech. Že by už i léto? Konečně!

Žena, která nenosí parfém, nemá budoucnost. (Coco Chanel)

EBC promo