400 kalorií za 30 minut? Jde to!

Pokud souhlasíte s tím, že trénink je dobrý, intenzivní a zábavný, pokud více času strávíte na nohách než na zemi, měli byste novinku Grit Cardio vyzkoušet.

 

Společnost Les Mills stojí ve fitness branži za takovými úspěchy, jako jsou skupinová cvičení Body Pump, LMI Step nebo Body Combat. Už 20 let vytváří originální výcvikové programy, které již používá 16,5 tisíce fitness klubů v 80 zemích po celém světě. Le Mills přišlo nedávno s dalším novým konceptem, který se jmenuje Grit Cardio. Cvičení je vedené ve třech různých kurzech: Plyo, Strenght a Cardio. 

Strenght je určen na rozvoj svalové síly.  Cvičíte s činkou s váhami a stepem. Tento trénink je určen pro pokročilé. Během 30 minut spálíte maximum kalorií, a to až 400, a díky své intenzitě, rychlosti a efektivnosti vás cvičení určitě bude bavit.

Cardio je rovněž intenzivní intervalový trénink, zlepšuje kardiovaskulární systém a maximálně spaluje kalorie. Lekce zahrnuje různé druhy cvičení, často bez nástrojů, ale s využitím tělesné váhy. Rychlé výsledky na sebe nenechají dlouho čekat!

Plyo je intenzivní 30 minutový trénink s použitím plyometrických prvků inspirovaný tréninkem profesionálních atletů. V těchto lekcích se využívá step a volné váhy v kombinaci s prvky tréninku na budování štíhlé a atletické postavy. Cílem cvičení je dostat se nad hranici aerobního dýchání, což může ještě posunout váš výkon. Plyo je doporučeno pouze trénovaným sportovcům bez jakýchkoliv zdravotních omezení.

Jak funguje Grit Cardio?

Náročné “angličáky” (burps), high-knees a spousta skákání… Trénink obsahuje spoustu cviků pracujících s vlastní váhou. Jde především o rychlost a vytrvalost. Trénink je sestavený z různě dlouhých intervalových částí různé intenzity a náročnosti. A jeden lákavý detail: Spousta kalorií se spálí nejen během samotného cvičení, ale také během dalších 24 hodin, protože trénink přímo nahodí váš metabolismus. A to už je velký argument, proč to vyzkoušet, ne? 

Grit Cardio je sice náročné cvičení, ale rychle se zlepšující kondice a viditelné výsledky jsou velmi motivující, a tak má nepochybně velký potenciál stát se vaší pravidelnou a oblíbenou aktivitou. Potřebujete k ní jen vaše tělo, 30 minut času a překonat pohodlnost! 

 

EBC promo