REKLAMA
REKLAMA

Ledová krása

Cítíte se unavená a bez energie? Je vaše pleť bez jasu? Bojujete neúspěšně s celulitidou? Na tohle všechno existuje jednoduchý recept – kryokomora. Jde o zařízení, které se na první pohled tváří jako sauna, ovšem rozhodně se v něm nezahřejete. Teplota tu klesá až na šílených minus 120 stuňů Celsia, a právě proto zimu vůbec nevnímáte. Oblečená do plavek, vybavená speciální čelenkou, rukavicemi a maskou vstoupíte dovnitř, a pak už se dějí zázraky. Chlad rozproudí váš lymfatický systém a zrychlí jeho očišťující procesy. Vyplavení jedovatých látek z těla a intenzivní prokrvení pokožky a tkání má zázračné účinky na vaši pleť. Bez botoxu či liftingu bude vypadat vypjatější a hladší. Získá zdravý jas. Navíc kryoterapie pomáhá i proti stárnutí kůže. Pokud už dlouho bojujete s celulitidou, kryokomora je pro vás skvělým řešením. Už po několika návštěvách poznáte zásadní zlepšení. Třešinkou na dortu je garantovaný úbytek na váze.

Vedle kosmetických účinků určitě oceníte i to, že několik minut v kryokomoře vás doslova nabije energií a posílí vaši imunitu.

Kryokomor neboli polárií najdete po republice řadu. Vedle specializovaných kryocenter vznikají v některých fitcentrech a lázních.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA