Nová éra fitnessu

Pokud jste se rozhodla, že tento rok skutečně zhubnete anebo výrazně zapracujete na své kondičce, máme pro vás několik tipů. Vybrali jsme pro vás několik žhavých novinek ve světě fitnessu. Mluví se o nich a jsou šité na míru současné doby.

Zkuste velkou novinku na českém trhu – internetové finess centrum. Na webových stránkách fithall.cz najdete množství instruktážních videí. Můžete si vybrat druh cvičení i lekci. Nebo zadáte své parametry a cíle a internetový trenér vám sestaví cvičební program. Vyzkoušet si tu můžete jógu, pilates nebo i kickbox. Velkou výhodou je neustálé aktualizování cvičení. Takže nehrozí, že se začnete po čase nudit. Základní služby jsou bezplatné.

Pokud v žilách cítíte krev tanečnice, vyzkoušejte Just Dance (Wii). S programem si osvojíte taneční kreace hvězd, jako je Beyoncé nebo Shakira. Obzvláště teď v zimě je příjemné, že nemusíte opouštět teplo svého obývacího pokoje. Skvěle se odreagujete, pobavíte, a navíc při tom spálíte spoustu kalorií. Just Dance pořídíte za 17,99 liber na www.hmv.com.

Jinou novinkou na trhu je Ki Fit. Je určen pro ty z nás, které vedle sebe potřebují mít hlídacího psa. Ki Fit se nosí jako náramek. Celý den sbírá data o tom, kolik spálíte kalorií a kolik jich přijmete. Ať už cvičíte, nebo jen sedíte v autě. Večer si pak můžete zkontrolovat, zda byl váš výdej energie větší než příjem. Tak skutečně poznáte, zda můžete při svém životním stylu zhubnout nebo ne. Navíc Ki Fit umí změřit i délku a efektivitu spánku. Stojí od 99 liber a objednat si ho můžete na www.kiperformance.co.uk.

Protože se dny prodlužují, nadšené běžkyně se už pomalu připravují na další sezonu. Tentokrát to můžete zkusit v jiné dimenzi. Vylepšené běhání nabízí Nike + iPod. Jde o výborný sporttester, MP3 přehrávač a tréninkový plánovač v jednom. Po doběhnutí si totiž můžete na webových stránkách nike.com kontrolovat svůj výkon, stanovovat cíle a porovnávat se s jinými běžci po celém světě. Sestavu koupíte v prodejnách Nike a Apple.

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA