#pumpupthegym: Jsem to, co jím?

Jím rád.

Jím skoro všechno.

Jím hodně.

Za několik posledních let jsem se o dost zvětšil.

Podaří se mi mít zase tělo, s nímž budu aspoň přibližně spokojen?

Jak už jsem prohlásil minule, v prvním díle blogu #pumpupthegym, netoužím po svalech jako buran šampon z diskotéky, chci mít přirozeně vyrýsované tělo jako Adonis. Takže se zas v klidu vrátím zpátky na zem, jo? Prostě se chci znovu dostat do stádia, kdy nebudu před zrcadlem zavírat oči nebo před ním rovnou utíkat. Chci opět nosit všechny svoje kalhoty (nejen ty, co jsem si koupil během posledních dvou let), chci se bez pocitu trapnosti svléknout do naha, když se to bude hodit, chci, aby mě lidi přestali poplácávat po břichu. A to ani z legrace.

635752 top foto1 586b2 f74d9

Už před prvním tréninkem jsme byli já a On vyvedeni z omylu, který nebyl způsoben ničím jiným než tím, že jsme si chtěli namlouvat pravý opak. Stravovat se dle jasných pravidel. Já osobně za sadní úspěch cvičení považuju co nejrychlejší, nejsnadnější a nejméně bolestivé dosažení stavu spokojenosti se svým „novým“ tělem, nic víc od toho dření rozhodně nechci ani nepotřebuju. Moje chutě toho ale ode mě chtějí mnohem víc - abych do sebe pořád něco cpal, hlavně blbosti, bez kterých bych se přitom úplně v klidu obešel. Jenže vůle jaksi chybí. A také prý nesmíme pít alkohol! Co budu dělat?!?! Kouknu se na Něj, má v očích paniku možná ještě o něco větší než já. Pak ale jdeme poslušně cvičit pod dohledem Jindry a já celou dobu vážně uvažuju o tom, že svou životosprávu opravdu změním. A radikálně.  

IMG 5127 4b6e7

Střih. Žeru smažák. A hranolky. S tatarkou. Je půl jedenácté večer... Kecám! Já si fakt začal kontrolovat, co a kdy jím. Najednou jsem si ráno obstaral snídani, svačinu, oběd, svačinu i večeři a jídla si pěkně po pravidelných intervalech rozprostřel do celého dne. Žádné bílé pečivo, žádné vepřové, dostatek bílkovin a zeleniny, jen jedna tatranka (ticho!), večer už jen velmi lehce. Vydrželo mi to. Dva a půl dne. Jenže já fakt nemůžu za to, že mi do redakce poslali voucher na celou pizzu...

Cvičení v John Reed Fitness Music Club jsem za poslední dny moc nedal, přiznat se vám musím. Od minulého blogu jsem tam byl pouze dvakrát. Ano, stydím se, napravím. Nebudu se před vámi vymlouvat a falešně se vám omlouvat. Kdybych vyvinul víc úsilí a byl rozvážnější v organizaci svého volného času, mohl jsem tam klidně strávit i trojnásobně dlouhou dobu. Do toho jsem minulý čtvrtek ráno odjel na návštěvu za rodiči do hor.

Moje maminka je vynikající kuchařka. A má dost zmáknutý i marketing svého kulinářského umu. Takže si můžete seberafinovaněji plánovat, jak se udržíte, ve výsledku vám to stejně nemůže vyjít. Od čtvrtka odpoledne do soboty odpoledne jsem toho snědl víc než za předchozí dva týdny dohromady. Těstoviny s houbami a sýrem, králíka se špenátem a noky, tři čtvrtě obložené mísy (velké) s bílým pečivem, balení chipsů (rodinné), nanuka a spoustu dalšího. A když jsme šli v pátek do kina, byl jsem i ve fast foodu. Promiňte.

252971 mcdonalds potato party french fries 9cbe4

V sobotu večer jsem se z této žrací návštěvy vrátil s výčitkou větší než život sám. Aspoň jsem se hned v chodbě převlékl a vzteky uběhl v parku osm kilometrů. Jak magor, bez hudby, pořád dokola, s nutkáním pozvracet všechno, hlavně sám sebe. Do John Reed Fitness Music Club jsem zašel hned druhý den, v neděli. Jenže jsem byl po oslavě narozenin kamarádky, takže životní fitness výkon to taky nebyl. V pondělí jsem ráno uplaval v Podolí dva kilometry. Čtyřicet padesátek, velké odhodlání, to dáš! A dal jsem to. Díky za ty tehdy nenáviděné hodiny, které jsem se jako dítě proklepal zimou v dobrušském bazénu. Vida, jak mě vybavily! Plavání miluju. Víc než fitness. Trenére Jindro, zlom to ve mně! Přestanu jíst špatně, slibuju! Aspoň něčeho z menu Festival gastronesmyslů se vzdám! A začnu se cvičením zase bavit! Vždyť jsem na úplném začátku. Shit!

4851892 3x2 940x627 c4ba9

P.S. Ptáte se, kde je On? Chodí cvičit sám. Tak trochu potají. A vždycky mi provokativně pošle fotku. Sere mě tím. Dnes jsme si to ale (na obědě, kde jinde) vyříkali. Třeba se vrátí zpátky do hry. Třeba ho zase vrátím zpátky do hry. A taky jsem právě vyplivl novou žvýkačku. Zjistil jsem, že není bez cukru.

P.P.S. Děkuju John Reed Fitness Music Club za to, že se o mě tak stará, a děkuju značce Adidas, že mě oblékla. 

#pumpupthegym #adidasOriginals 

Instagram: @adidas.cz @elleczech

 

 

EBC promo