Životabudiče

KafeŠpaldová káva
Kávovina bez kofeinu, terá se vyrábí ze špaldy neboli prastarého nešlechtěného druhu pšenice. Obsahuje vlákninu a chutná po ořeších. (40 Kč, prodává Country Life)

Ren Shen Ženšenový čaj
(Čajové lístky obalené v práškovém ženšenu) má stimulační účinky a bývá označován za lék proti stresu. Chutná po lékořici. (100 g/495 Kč, prodává např. www.dobrycaj.cz)

Čaj Genmaicha
Zelený japonský čaj se zrnky hnědé rýže je čajovou specialitou, jež nabízí dva v jednom – nápoj i jídlo. (300 g/199 Kč, prodává např www.japan-eshop.com)

Additiva Multivitamin orange
Šumivé tablety s příchutí pomeranče obsahují deset vitaminů, které se navzájem doplňují. Doplní vám energii! (20 tablet/82 Kč, k dostání v lékárnách)

Bioaktivní q10 super, pharma nord
Koenzym Q10 pomáhá vytvářet energii všech buněk těla, a navíc je jako silný antioxidant i chrání. (60 kapslí/658 Kč, ke koupi běžně v lékárnách)

Čaj Maté Rancho
Základem bylinného čaje, který pochází z Brazílie, je cesmína paraguayská. Sice obsahuje kofein, ten je ale vázán na třísloviny, takže v těle působí velmi pozvolna. (100 g/54 Kč, prodává Dobrá čajovna)

Ginseng Royal Jelly – Oral Liquid
Ženšenový sirup, který kromě výtažku z tohoto kořene obsahuje včelí mateří kašičku, slouží k povzbuzení vitality a intelektu. (89 Kč, prodává např. www.lekarna.cz)

GS Lecitin 1200
Přípravek obsahující 1200 mg čistého sójového lecitinu pomáhá mimo jiné zlepšit paměť. (90 kapslí/155 Kč, seženete v lékárnách)