Nejlepší Nail Art trendy roku? Metalické odlesky, Y2K a špetka vtipu

Trend první: Metalické odlesky

Odlesky chladného chromu či slavnostní zlatá? Letos jistě potkáte nejednoho beauty geeka, kterému se na rukou budou lesknout nehty v kovovém lesku. Nail artisté tohoto efektu docílí tak, že namísto běžného laku použijí drobné částice třpytek, které do nehtu vmasírují. Jedině tak vytvoří dokonalý lesk připomínající vyleštěný povrch kovu, který simuluje až iluzi zrcadla. Magic!

Dion Lee

Trend druhý: Tak trochu jiná francouzská

I v nadcházející sezóně budeme objevovat nové obměny francouzské klasiky, a francouzská manikúra tak dostane nový rozměr. Zaměňte tradiční bílé konečky za výraznou grafickou černou linku či romantickou červenou, doplňte manikúru o drobné kamínky či perličky. Jde o jednoduché oživení, které se zaslouží o maximální efekt.

Eudon Choi

Trend třetí: Smysl pro humor

Vtip se nosí! A ladí skvěle dohromady s nadsázkou. Přidáte-li špetku ironie, máte dokonalý recept na nail art k nepřehlédnutí. Naše nehty každý vidí, a tak mohou být skvělým prostředkem k rozehrání humorné hry. V nadcházejícím roce očekáváme nehty vypovídající o rozpoložení naší mysli i takové, jsou kritikou konzumerismu.

Fe Noel

Trend čtvrtý: Kontrasty

Zůstaneme samozřejmě věrní klasice, budeme však experimentovat se sytými barvami. I proto vás to možná při další návštěvě salónu přiměje při výběru barvy zapíchnout prst do toho nejpřekvapivějšího odstínu, který vzorník nabízí. Predikujeme vzestup sytých barev základního barevného spektra i návrat jedovatě ostrých barev neonu...

Off-White

Trend pátý: Y2K

Pudrové odstíny, hravé nálepky a symboly naznačující, že nultá léta ještě neodezněla, budou v tomto roce také v kurzu. Netvařte se překvapeně, vždyť něco takového se dalo předpovědět. A raději vyhledejte inspiraci pro holčičí nail art plný srdíček a květinek, kterým dáte najevo, že nostalgie je vaše oblíbené duševní rozpoložení.

Rambaldi

Trend šestý: Extravagance

Že více je více už víme. Proto jsme na módních molech pro nadcházející sezónu mohli spatřit mnoho projevů extravagance, která se do nail artu propsala výraznými aplikacemi, extrémně dlouhými nehty a až skulpurálními ozdobami. Pro běžný život to není, řeknete si. Ale velká podívaná to je. Načerpejte inspiraci a aplikujte na vaše nehty v malém měřítku.

Kronthaler for Westwood
Je libo více inspirace?
Mohlo by se vám líbit

Přesuňte pozornost k nehtům: 5 největších trendů v nail artu

Kvůli rouškám si teď líčení neužíváme tak jako obvykle, rtěnky šly ze hry úplně. Ideální příležitost vyzkoušet trochu kreativnější nápady pro vaše nehty!
elle.cz

Text: Autorský článek