Nejdražší beauty rutinu má Margot Robbie: Čím se krášlí nová Barbie?

Poté, co modelka Hailey Bieber uvedla na trh svou značku Rhode, pracovníci Hey Discount provedli průzkum, jaké produkty používají známé hvězdy a na kolik je jejich péče o pleť vyjde. Průzkum odhalil, že nejdražší beauty rutinu má Margot Robbie, která za své kosmetické produkty utratí neuvěřitelných 1 544 liber měsíčně, tedy zhruba pětačtyřicet tisíc korun. 

Robbie našla zalíbení v produktech švýcarské značky La Prairie. Mezi její favority patří oční krém a kaviárové sérum. K těmto luxusním produktům však používá finančně dostupnější výrobky jako jsou klasické kosmetické odličovací ubrousky, polštářky pro maximální korekci pleti od značky Peter Thomas Roth, tónovací balzám Burt's Bees, rozjasňující pleťovou masku 111SKIN Rose Gold, hydratační sprej Caudalie Beauty Elixir, přípravky od značky Aesop či náplasti pod oči proti otokům od značky Talika. K dosažení své dokonalé pleti hvězda chystaného snímku o Barbie používá také kosmetický přístroj ZIIP Beauty GX Series Nano Current, který využívá dva typy elektrických pulzů ke zpevnění pokožky a posiluje tvorbu kolagenu. 

„Tento hydratační sprej mám neustále v tašce, stříkám se tím jako blázen! Má úžasnou bylinkovou vůni, která mě probudí,“ řekla The Skincare Edit o zmíněném hydratačním spreji herečka, kterou díky její kráse a talentu obdivují miliony lidí po celém světě. Robbie také přiznala, že nemá ráda rtěnky, proto si zamilovala příjemné balzámy na rty. Zajímavé je, že na rty často užívá také Bepanthen pro děti.  

„Mám konspirační teorii, že balzámy na rty ve skutečnosti obsahují přísady, které vysušují vaše rty. Ale protože Bepanthen je jen krém na suchou pleť, funguje to. To je něco, co používám celý život,“ tvrdí Margot, která se v roce 2016 provdala za spoluzakladatele produkční společnosti LuckyChap Entertainment Toma Ackerleyho.  

Filmová Harley Quinn, Naomi Lapaglia či Tonya Harding všem ženám doporučuje pít hodně vody, používat hydratační produkty, nezapomínat na SPF a odličovat se. „Nezáleží na tom, jak moc opilá jsem, nikdy nejdu spát s make-upem. Jakmile přijdu domů, vydrhnu si to z obličeje,“ svěřila se herečka. 

Zdroje: The Skincare Edit, Hey Discount, Grazia Daily

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA