REKLAMA

Koki testuje beauty trend: wet look

REKLAMA

Make-up artistka Kateřina Koki Mlejnková miluje trendy a nebojí se to přiznat. Její specifický rukopis poznáte snadno: zbožňuje zářivé barvy a ráda zkouší i ty nejbláznivější trendy. Jedním z nich je i wet look, o kterém pro vás píše v dubnové ELLE na straně 176 a zde v make-up tutorialu radí, jak na něj.

1. Základem každého líčení je dokonalá pleť. Po obvyklém kosmetickém triu krém – sérum – tonikum použijte podkladovou bázi. Díky ní bude make-up na pokožce hezky držet a barvy líčení budou intenzivnější.

2. Prim v tomto looku hraje zvýrazňovač. Tentokrát ho můžete použít víc, než jste zvyklá. Naneste ho až na spánky a lehce štětcem přejeďte přes čelo. Nezapomeňte ani na oblast mezi nosem a rty, na nos a malé množství aplikujte i na bradu. 

3. Tvářenku zkuste s perletí, pleť tak bude nádherně svěží. 

4. Oči vystínujte, jako když děláte kouřové líčení. Přechod by měl být postupný, aby make-up vypadal lehce. Na pohyblivém víčku stín lehce ztmavte a přes něj naneste vrstvu lesku na rty. Řasy buď nemalujte vůbec nebo pouze lehce.

5. Nakonec použijte lehkou hydratační rtěnku, již zvýrazníte leskem na rty, který jste již použila na oči. Celý look se tak hezky propojí. Pro delší výdrž make-upu můžete použít fixační sprej.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA