Koki testuje beauty trend: white make-up

Koki miluje extravagantní líčení, barevné stíny i křiklavá obočí, tentokrát vás překvapí bílým líčením.

1. Základem každého líčení je dokonalá pleť. Po obvyklém kosmetickém triu krém – sérum – tonikum použijte podkladovou bázi. Díky ní bude make-up na pokožce hezky držet a barvy líčení budou intenzivnější.

2. Poté pokračujte zvýrazněním obočí. Pročešte jej nejprve kartáčkem a pak vystínujte tužkou nebo gelem na obočí. Na horní víčko použijte speciální oční podkladovou bázi, která stín zvýrazní a udrží na svém místě. Do vnitřního koutku oka naneste matný bílý stín, aby se vám hezky rozzářil pohled a oči se krásně otevřely, stín naneste i na dolní linii víčka.

3. Horní víčko vystínujte stínem do oranžova, poté si připravte psací potřeby (oční linku v tužce) a pevnou ruku. Zkusit můžete klasickou kočičí linku buď jedním tahem nebo postupně, záleží jak moc linkování máte v paži. Oči dolaďte prodlužovací řasenkou, klidně stačí v jedné vrstvě.

4. Na rty použijte lesk na rty s aplikátorem pro pohodlné nanášení. Já k oranžovým stínům zvolila oranžový lesk. Sladěné barvy působí hezky harmonicky a oranžová na jaře vypadá obzvlášť svěže.

EBC promo