Koki testuje beauty trend: Pin-up make-up

Koki miluje extravagantní líčení, barevné stíny i křiklavá obočí, ale jako tanečnice burlesky velmi dobře ovládá i elegantní sexy make-up legendárních pin-up girls.

1. Základem každého líčení je dokonalá pleť. Po obvyklém kosmetickém triu krém - sérum - tonikum použijte podkladovou bázi. Díky ní bude make-up na pokožce hezky držet a barvy líčení budou intenzivnější.

2. Poté pokračujte zvýrazněním obočí. Pročešte jej nejprve kartáčkem a pak vystínujte tužkou nebo gelem na obočí. Na víčka použijte hnědé stíny, jimiž zvýrazníte záhyb oka a také spodní víčko. Do vnitřního koutku oka naneste matný bílý stín, aby se vám hezky rozzářil pohled a oči se krásně otevřely. 

3. A teď to hlavní! Linky! Chce to trochu odvahy a hlavně pevnou ruku, takže doporučuji namalovat linku na jeden zátah, aby neměla ruka šanci se roztřást. Skvělé jsou linky ve fixu, který vám usnadní práci a hodí se i pro začátečníky. Nakonec použijte prodlužovací řasenku anebo zkuste umělé řasy, které nalepíte lepidlem.

4. Na rty použijte buď matnou rtěnku, kterou nanesete štětcem tak, aby byly rty dokonale orámované, anebo použijte tekutou rtěnku s aplikátorem. Nezapomeňte dát předtím na rty trochu balzámu, aby nebyly vysušené. Pro ještě dokonalejší a hladší povrch je hydratujte, ideálně přes noc. 

EBC promo