KOKI TESTUJE BEAUTY TREND: Barevné řasy

Make-up artistka Kateřina Koki Mlejnková miluje trendy a nebojí se to přiznat. Její specifický rukopis poznáte snadno: zbožňuje zářivé barvy a ráda zkouší i ty nejbláznivější trendy. Tentokrát vyzkoušela úžasný přírodní make-up, o kterém pro vás píše v srpnové ELLE na straně 98 a zde v make-up tutorialu radí, jak na něj.

1. Po obvyklé pleťové rutině čítající vyčištění pleti, nanesení séra a hydratačního krému, na pokožku aplikujte váš oblíbený make-up a korektor pod oči.

2. Tváře zvýrazněte zdravíčkem nebo multifunkční tyčinkou, kterou můžete použít na tváře, oči i rty. Lícní kosti pak zvýrazněte rozjasňovačem.

4. Obočí vykreslete tužkou nebo řasenkou na obočí a upravte do požadovaného tvaru.

5. Na oči naneste primer a stíny o odstín tmavší než je přirozená barva vaší pleti a připravte se na zlatý hřeb vašeho líčení, totiž barevnou řasenku. Hnědým očím sluší snad všechny barvy, hlavně modrá. Modrým a zeleným odstínům pak nejvíce sedí fialová nebo crazy růžová.

6. Řasenku naneste v několika vrstách tak, aby barva pokryla všechny řasy. Pokud chcete opravdový wow efekt, sáhněte po umělých řasách nebo svoje vlastní řasy šikovně doplňte pouze pár trsy.

7. Na závěr naneste lesk na rty nebo krémovou hydratační rtěnku v přirozeném nude odstínu.

Celý tutorial si můžete prohlédnout zde:

REKLAMA