Back to School - ještě krásnější než dříve

 

Návrat do školy rezonuje novými začátky, a proto je na čase nakoupit nejen sešity, psací potřeby a přezůvky, ale také novou kosmetiku. Vždy nová vůně či obyčejný lesk na rty vám může dodat potřebné sebevědomí ke zvládnutí nadcházejícího období.

A na jaký look se zaměřit? Ve dnech, kdy se mozek snaží rozluštit rovnice o dvou neznámých či rozpomenout na slovíčka a hrozí jeho exploze se držte raději při zemi a zvolte nude make-up. Nic jím nezkazíte a nebudete odvádět pozornost od svých vědomostí.

Pokud však pozornost svého okolí naopak potřebujete zaměstnat, můžete sáhnout třeba po třpytkách či neonech. Buďte nápadité a použijte je třeba jako linky. Kreativitě se meze nekladnou!

Svůj look můžete snad ozvláštnit také zajímavým účesem a střídat ho lze třeba každý den. Jednou buďte za slušňačku v klasických zapletených copech a jindy za rockerku s rozcuchem...

A když nebudete vědět kudy kam, tak sáhněte po starých dobrých old school devadesátkách či nultých letech ala Britney Spearse. Y2K trend je sexy!

Předplatné Elle

Elle cover
REKLAMA