TikTok zas radí, jak na krásu: High-low trend zjednoduší vaše ráno

Aplikace, která střídá jeden trend za druhým, si ráda hraje na starší sestru a rozdává rady v oblasti módy, kosmetiky a vztahů. Jednou z těch nejnovějších je rada následující – investujte do zkrášlujících ošetření a probuďte se ráno krásné a připravené dobýt svět. Protože kdo říká, že nám to při tom dobývání nemůže slušet, že?

Low versus high 

Mezi zmíněné beauty procedury patří téměř vše, co vás napadne – prodlužování řas, laminace obočí, kosmetické rituály pečující o pleť, laserové odstranění chloupků nebo botox. Život nám výrazně ulehčí i manikúra a to obzvlášť, když zvolíte přirozený styl a odrůstání nehtu je pak velmi nenápadné. V tomto ohledu je spolehlivá především francouzská manikúra, kterou můžete ozvláštnit elegantním ombré efektem, hravou barevnou linkou na konečku nehtu nebo její minimalistickou mikro verzí. Ač to zní finančně náročně, ne pro všechny odpřisáhnuté rady tohoto trendu musíte sahat hluboko do peněženky…

Skin flooding: Nový trend z Tik Toku slibuje navždy hydratovanou pleť

elle.cz

Zkuste třeba tantouring

Jak již vyplývá z názvu, jedná se o konturovací metodu, při které bronzer a konturovací tyčinku nahrazuje samoopalovací prostředek. Tato metoda má hned několik výhod – můžete ji vyzkoušet v pohodlí domova, ze zmíněných je cenově nejdostupnější a vy se po dobu několika dnů proberete s krásně opáleným a vyrýsovaným obličejem. Dáme vám pár tipů: při nanášení produktu vsaďte na štětec nebo beauty blender a pracujte stejně jako s bronzerem. Vyvarujte se tedy ostrých přechodů a naneste jej na lícní kosti, čelist, linii vlasů a strany nosu. Především však vždy postupujte podle návodu produktu a nenechávejte ho déle, nežli je doporučeno, abyste místo sexy opálení nezískali efekt špatně zvoleného odstínu make-upu.

Underpainting: Makeup trend, který ovládl celý TikTok

elle.cz

Pohled na beauty trendy z jiné strany…

Tento high-low trend, který spočívá v tom, že někdy vynaložíme větší úsilí, abychom si jindy ušetřili energii, můžete aplikovat i v jiných aspektech našeho všedního života. Můžete například zkusit ranní fitness tréninky, abyste si tuto položku z vašeho denního to do listu odškrtli co nejdříve a později na to nemuseli myslet, obzvlášť když víte, že se po práci do posilovny už jít nepřinutíte. Můžete také nedělní večer věnovat přípravě jídel na dalších pár dní a poté si užívat jednoduchost toho, že z lednice vytáhnete připravený oběd v krabičce a nezatěžuje vás povinnost ve spěchu vařit. Především se vyvarujete toho, že se kvůli rušnému dnu nenajíte vůbec.

Také se na tento trend můžete podívat ještě o něco hlouběji a aplikovat ho na veškerou fyzickou a mentální péči o sebe sama a plnohodnotný odpočinek, který nás ušetří probděných nocí a vystresovaných neproduktivních hodin strávených před obrazovkou počítače se zamlženou myslí, kdy nejsme schopni jediného smyslného slova. Ostatně vy sami víte nejlépe, ve kterých oblastech (a jestli vůbec) můžete tento trend aplikovat. My vám jen doporučíme čas od času investovat peníze a čas do věcí a aktivit, které vám ve výsledku ušetří energii a zkrátí váš denní to do list.

Šest nail art trendů, které musíte toto jaro vyzkoušet

elle.cz

Zdroj: TikTok, hackspirit.com, fashionjournal.com.au