Euphoria: Intergalaktická beauty jízda v barvách především neonových

Fenomén, který nepřestává udivovat. A druhou sérií prý nekončí. Nejenže jde o jeden z těch kvalitněji natočených snímků, které máme tu možnost na jeden zátah na streamovacích platformách zhlédnout, poskytuje nám i bohatou dávku vizuální inspirace. A na poli filmových masek se o ni postarala make-up artistka Donni Davy, která pro Euphorii vytvořila stovky looků, jenž v seriálových kulisách postupně ožívají na Hunter Schafer, Sydney Sweeney, Zendaye, Barbie Ferreiře a dalších.

Dívky v každé další epizodě vyzývají líčení, které bychom se bývaly byly dříve těžko jen odvážily vynést za bílého dne dále než za zdi našich obydlí. Ukazují však, že neonové líčení a třpytky nejsou jen záležitostí hodnou představení doma před zrcadlem. Každý díl je přehlídkou make-upové velkoleposti, kterou herečky nosí jako kdyby nic. A nezapomínají při tom vypadat neuvěřitelně cool. Od éterických líčení a třpytek v první sérii až po odlesky sytých barev a obličejové šperky v sérii druhé. Jaké make-up lekce nám Euphoria vlastně dala? Spoiler: vezměte do rukou kamínky, lepidlo i oční tužky, které jste se možná dříve bály použít.

 

Intergalaktické řasy

Tyto řasy by jistě v reálném životě byly prostředkem k navázání nejedné konverzace a nosit je denně by bylo více než zábavné. Nemyslíte? Abyste si tento look vytvořily samy, potřebujete jen speciální příležitost (anebo si vlastně vystačíte i bez ní) spolu s řasami a kvalitním lepidlem na řasy. Naneste lepidlo ke kořínkům řas, přitlačte na horní a spodní linii... et voilá! Intergalaktické řasy jsou na světě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

 

Grafické oční linky

Kolik grafických očních linek jsme zatím na Jules měli možnost vidět? Pokaždé, když má Jules na sobě nové oblečení, má nový make-up. Pokud existuje třeba patnáct záběrů Jules, existuje i patnáct různých make-up looků! Grafické oční linky mohou být decentní i odvážné, pokaždé však budou trochu odvážné, ale o to víc zábavné. Potřebujete k nim jen trochu zručnosti – přiznáváme, že požadovaný výsledek se nemusí dostavit hned na první pokus.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

 

Ať žijí neonové barvy!

Neonové barvy zažívají svůj velký návrat, ať už se nám to líbí, či nikoliv. A jistě vás nepřekvapí, že se vrací i do našeho líčení. Výrazné pigmenty a oslnivé kombinace jsme měli možnost v seriálu vidět nejčastěji na éterické postavě Jules. K vytvoření looku charakteristického pro Jules můžete použít jakékoliv neonové oční stíny, které máte po ruce, a pokud to pomůže, nakreslete si nejprve na oči šablonu tvaru jednotlivých barevných kruhů pomocí nude oční linky, abyste přesně věděli, kam mají jednotlivé barevné linie směřovat a dosahovat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

 

Diamonds Are Girls Best Friends

Postava Maddy pod svým propracovaným brněním cítí bolest ze zničených dětských snů a psychotického a násilnického přítele. Make-up artistka Donni Davy její líčení vytvořila takové, aby signifikovalo Maddy jako zarytou romantičku, kterou nijak netíží ztráta iluzí. A to se podle Davy neodešlo bez výrazných kamínků a drobných falešných diamantů. K vidění byly například i na Sydney Sweeney ve spojení s líčením v pavích barvách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

 

Veskrze odvážné a kreativní

Make-up postavy Kat odpovídá jejímu temperamentnímu postoji, je v nošení make-upu stále nová a pořád ho využívá jako prostředek k tomu, aby zjistila, kým chce být. Proto se k ní tento ostrý červený vzhled očních linek dobře hodí. Když chcete získat jemnou linku, jakou má ona, je nejlepší použít tekuté oční linky, které mají na aplikační hůlce malý štěteček. Čím menší je, tím přesnější budete s vytvářením vnitřní linky na spodní linii řas. Stejnou tekutou linkou můžete vytvořit tečku či malý obrazec, které má Kat na sobě přímo nad lícní kostí. Použití sytých barev se nebraňte a překvapte okolí. A možná i samy sebe.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

ZROZENÍ HVĚZDY SYDNEY SWEENEY

elle.cz