ZRODILA SE HVĚZDA. SYDNEY SWEENEY JIŽ ZNÁTE, ŽE?

 

Pokud jste ještě nezaslechli o půvabné čtyřiadvacetileté hollywoodské herečce, je nejvyšší čas to napravit. I když je rodačka z Washingtonu nejvíce známá pro svou roli Cassie Howard v ostře sledovaném seriálu Euphoria z produkce HBO, skrývá v sobě mnohem víc než jen její excelentní a nepřehlédnutelné herecké výkony. Servíruje nám dokonalý mix neodolatelného charisma, sexy křivek, talentu i sympatické roztomilosti. Je tak téměř jisté, že o této mladé nadějné hvězdě ještě mnohé uslyšíme.

 

Prohlédněte si zrození hvězdy Sydney Sweeney:

 

Sydney přitom není žádným hollywoodským nováčkem – v pouhých čtyřiadvaceti letech má na svém hereckém kontě hned několik rolí. Před kamerou se blýskla už v roce 2005, kdy se objevila v epizodách seriálu Grey's Anatomy či Criminal Minds. Pokud vám herečka připadala v prvních dílech seriálu Euphoria povědomá, může to být také proto, že jste ji mohli vidět už v seriálu z produkce Netflix zvaném Everything Sucks! či The Handmaid's Tale produkovaném platformou HBO. K roli Cassie v Euphorii či Olivie v „The White Lotus“ bezesporu vedla dlouhá cesta, která zdaleka nebere svého hvězdného konce. Dobývá nejen obrazovky seriálové, ale i plátna filmová. Zahlédnout jste ji mohli například v pořadí již devátém filmu Quentina Tarantina Once Upon a Time... in Hollywood.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Není pochyb o tom, že ostře sledovaný fenomén seriálu Euphoria stojí za zrodem nových hollywoodských hvězd. Je opředen bravurními hereckými výkony a napětím, které vám při jeho sledování nedá spát. Láká i na nejnovější módní trendy a neotřelé make-upové kreace. Kdo po zhlédnutí seriálu neexperimentoval s třpytkami ve svém líčení, jako kdyby nebyl!

Težko říct, proč právě Sydney Sweeney tolik okouzlila. Možná je to tím, že ve vedlejší roli doslova exceluje. Má šarm a vyniká především svým výrazným talentem. Ať už je to jakkoliv, vraťme se zpět na začátek a připomeňme si, že tato půvabná herečka, která na svém TikToku opravuje stará auta, má před sebou velmi slibnou budoucnost. Dá se totiž předpokládat, že se stane jednou z největších novodobých hollywoodských hvězd. Amen.

 

Mohlo by se vám líbit

Koki testuje beauty trendy: Euphoria Make-Up

Dnes se budete bavit! Zahrajte si hlavní roli v nejlepším kusu svého života. Podmínkou je nespoutanost i excentrické líčení, které svítí do noci. Koki pro vás otestovala #euphoriamakeup a my pro vás máme video-tutorial.
elle.cz