REKLAMA

Jak docílit svěží dívčí vizáže

Make-up

 1. Na dokonale čistou pleť naneste prsty nebo houbičkou lehký tekutý make-up Adaptive od Lancômu. Kruhy pod očima výborně zamaskujete dvoubarevným korektorem Re-Nutriv od Estée Lauder.
 2. Pavel rozetřel na tváře, rty a oční víčka růžové krémové líčidlo Cream Colour Base od značky Mac, vy můžete použít například multifunkční chladivou tyčinku od Yves Rocher.
 3. Tváře vystínujte bází Clarifying Beige od Clinique. „Dal jsem ji pod lícní kosti, od ucha skoro až ke koutkům rtů, tím se obličej opticky zúží.“
 4. Na lícní kosti a těsně nad horní ret naneste tekutý rozjasňovač, například Crystal Glow od Lumene.
 5. Konturovací tužkou Artist’s Lip Pencil od Estée Lauder rty orámujte, opticky je tím zvětšíte, a pak už na ně stačí nanést jenom lesk. „Zkombinoval jsem dva odstíny lesku na rty Water Shine Liquid Diamonds od Maybelline.“
 6. Černou tužku od YSL použijte na vnitřní spodní víčko, dodáte tak očím kouřový nádech.
 7. Kolem oka pak naneste šedohnědý stín, vnější koutek dole i nahoře lehce protáhněte směrem k uchu. Oči se prodlouží. Do vnitřního spodního koutku Pavel doporučil dát pro rozzáření pohledu tyrkysový oční stín nebo rozjasňovač.

Vlasy

 1. Kadeřnice Mirka Hajdová ze salonu Tigi, Toni&Guy naší modelce vlasy sestříhala do postupně zapadajícího tvaru, aby vytvořily víc délek, a účes tak byl pohyblivější.
 2. Vlasy promelírovala třemi odstíny a pro přirozený vzhled je natónovala. Na umyté vlasy nastříkala Mirka kondicionér Fast-Fixx od Tigi, který vlasy uhlazuje a chrání před sluníčkem a teplem z fénu.
 3. Pak použila tonikum ve spreji Sexed-Up na zpevnění vlasů od kořínků ke konečkům a pro získání lehkého objemu.
 4. Pro docílení krásných vln vlasy po pramenech vyfoukala přes velký kulatý kartáč a sepnula je u hlavy sponkou. Pro přirozenější vzhled střídala nepravidelně velký kulatý kartáč s menším. Když prameny proschly, sponky sundala a vlny projela prsty. Na nich měla lehký krém After Party pro uhlazení a lesk vlasů. Lak pak už vůbec nebyl potřeba.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA