Magický pohled

  • Umělé řasy přitom nejsou doplněk určený pouze na večírek a pokud vyberete ty opravdu přirozené, můžete je nosit každý den.
  • Nejprve se rozhodněte, zda zvolíte jednotlivé trsy, nebo celý oblouk umělých řas. S jednotlivými svazečky se vám bude lépe manipulovat a navíc i déle drží. Řasy ‚vcelku‘ zase snadněji seženete v různých barvách.
  • Před samotnou aplikací si nezapomeňte připravit pinzetu a také se ujistěte, že máte lepidlo. To většinou bývá součástí balení s řasami. Jste-li začátečnice, klidně si nejprve namalujte na víčko černou či hnědou tužkou linku, kterou rozmažete. Zakryjete tak případný přechod mezi svými a umělými řasami.
  • Svazeček řas uchopte pinzetou a opatrně namočte v lepidle. Chvíli vyčkejte, aby lepidlo trochu zaschlo, a přitiskněte je co nejblíž ke kořínkům. Začínejte na středu oka a pokračujte do vnějšího koutku. Na každé oko postačí tři nebo čtyři trsy. Tak docílíte co největší přirozenosti. Lepidlo s sebou pro jistotu noste v kabelce, když se část řas uvolní, jednoduše je přilepíte.
  • Výsledný efekt můžete ještě podpořit řasenkou. Pokud jste zvyklá používat i kleštičky, natočte svoje řasy ještě před aplikací umělých.
  • Jedny umělé řasy můžete použít pětkrát nebo šestkrát, stačí je jen udržovat suché a čisté. Večer je z oka dostanete úplně jednoduše při odličování. Pokud se neuvolní samy, navlhčete prst a jemně jím přes nalepené řasy přejeďte.
  • Pokud vám představa každodenního nalepování řas přijde příliš pracná, mohla by se vám zalíbit americká metoda prodlužování řas Xtreme Lashes. Nejde o klasické umělé řasy, ale o řasy syntetické, které se po jedné lepí na řasy přírodní. Ze salonu pak odejdete s dokonalým, sexy, ale hlavně přirozeným pohledem. Procedura sice trvá dvě hodiny, krásné dlouhé a natočené řasy vám pak ale vydrží celý měsíc. A co je vůbec nejlepší, nebudete muset vůbec používat řasenku. Cena závisí na hustotě řas i délce, kterou si sami vyberete. V průměru se jich na jedno oko používá kolem stovky, což potom vyjde zhruba na 6000 Kč, doplnění se provádí zhruba po čtyřech týdnech a stojí 1000 Kč.

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA