REKLAMA
REKLAMA

Matné rty

Matný vzhled v kombinaci s dokonale porcelánovou, přepudrovanou pletí, je jedním z nejvýraznějších trendů v líčení pro tuto zimu. Matná rtěnka ale v kombinaci s chladem a suchým vzduchem vaše rty přesušuje. Abyste si zachovala šťavnaté rty s matným efektem, vykouzlete je jinak. Vizážista Jim Crawford, který líčí Halle Berry, Julianne Moore nebo třeba Rachel Bilson, zná pár skvělých triků, jak na zimní počasí vyzrát.

Problém matných rtěnek je v jejich složení. Obsahují více vosků než oleje. Díky tomuto složení ze rtů ale vyprchá jejich přirozená vláha. Máte-li rtěnku na sobě celý den, pravděpodobně budou vaše rty nepříjemně napjaté a mohou popraskat.

Získejte dokonale matné rty, které mají šťávu. Vizážisté raději sáhnou po klasické rtěnce a k matnému vzhledu si dopomohou po svém. Abyste získala sytou a sametově hebkou barvu bez lesku, přetřete rty nejprve korektorem. Ten poslouží jako spolehlivý základ. Potom nanášejte několik vrstev výrazné rtěnky do té doby, než docílíte správnou intenzitu barvy a matu.

Pokud si vaše rty žádají větší hydrataci, perfektně poslouží sérum proti stárnutí na rty nebo na oči. Jeho jemná konzistence rty vyhladí a hydratuje. Navíc pomáhá vyhladit jemné vrásky na povrchu rtů.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA