Vítejte v Magentaverse! A oddejte se beauty experimentům s barvou roku

Od příchodu jemné millenial pink přes kolekci Pierpaola Piccioliho pro dům Valentino oděnou v odstínu energizující růžové až po letošní posedlost Barbiecore estetikou, růžová se nás jen tak nepustí. Je to oficiální, o to více nyní, když institut Pantone upevnil status růžové a odhalil odstín Viva Magenta jako svou barvu roku pro rok 2023.

Viva, Magenta!

Odvážný a bujný odstín načervenalé růžové, vibrující elánem, vybraný pro svou optimistickou a radostnou estetiku, má za cíl povzbudit odvážné nové kroky ve fyzickém i digitálním světě. „Vytváříme dynamický svět, který podporuje experimentování, takový, který využívá virtualitu ve fyzické oblasti a povzbuzuje naši sílu a ducha k objevování nových možností,“ okomentovala vybraný odstín Laurie Pressman, viceprezidentka Pantone Color Institute. „Viva Magenta vítá každého se stejnou vervou pro život a rebelským duchem.“ Je to barva, která je odvážná, plná vtipu a zahrnuje vše, co v této době potřebujeme – otvírá dveře kreativitě a optimismu.

V tomto věku technologií se snažíme čerpat inspiraci z přírody a toho, co je skutečné. Viva Magenta je jedním z červených odstínů, inspirována jedním z nejcennějších barviv, a také jedním z nejsilnějších a nejjasnějších, jaké svět poznal," popsala odstín Leatrice Eiseman, výkonná ředitelka Pantone Color Institute. Metaverse se setkává na půli cesty s přírodním a důvěrně známým, aby se spojily v odstínu, který naskytuje nové možnosti.

Mohlo by se vám líbit

Ideální make-up na dovolenou? Jedině ten voděodolný

Teploty stoupají, sluneční paprsky sílí a váš make-up se pomalu začíná roztékat. Je vám tahle situace povědomá? V tom případě není nic jednoduššího, než přesedlat ze svého oblíbeného make-upu na voděodolnou variantu. Pojďte objevit kouzlo make-upů, které se vody nebojí, a najděte ten pravý pro vás!
elle.cz

Nekonvenční odstín pro nekonvenční časy

Hybridní barva pohybující se na škále mezi červenou a fialovou, studená a teplá zároveň, je dokonale namíchanou substancí pro jakýkoliv make-up look. Líčení, do kterého tento odstín vnesete, bude fungovat skvěle s jakoukoliv barvou pleti a v jakémkoliv množství líčidla.

Chcete docílit jemného romantického looku? Šetřete s množstvím odstínu a použijte jej jako multilíčidlo. Naneste na rty, líce a oční víčka, lehce jím dotvořte váš každodenní make-up look. Přejete si naopak zaujmout a uhranout jediným pohledem? Vymodelujte si grafické oční linky, naneste silnou vrstvu očních stínů na víčka nebo k jinak jemnému looku dodejte energizující magentovou rtěnku. Viva Magenta je tu od toho, aby vyzvala k experimentům a objevování. A make-up je vhodné pole působnosti pro to se projevit!

Viva Magenta? Vstříc hravým beauty experimentům...

Zdroj: ELLE, NSS, Eliza, Pantone