Svěží přirozený make-up bez použití štětců? Ano!

TEXT: MONIKA PHAM

  • Sjednocená pleť

Nejrychlejší a nejpřirozenější způsob jak dosáhnout sjednocené pleti je použití lehkého tónovacího makeupu Yves Saint Laurent Touche Éclat Easy Glow, který dlouhodobě hydratuje po celý den a vytváří svěží vzhled na pleti. Případné nedokonalosti zakryjte ikonickým perem Yves Saint Laurent Touche Éclat High Cover. Oba produkty zapracujte do pleti vklepáním prsty, v oblasti očního okolí použijte prsteníčky.

  • Obočí

Obočí je rám obličeje, proto je jeho úprava nezbytná. Pomocí tenké precizní tužky Brôw Define Pencil od značky Lancôme definujte přirozený tvar obočí jemnými tahy ve směru růstu chloupků. Neposedné chloupky skvěle zafixuje transparentní řasenka na obočí Lancôme Sourcils Styler - pro instantní lifting vyčešte chloupky směrem nahoru.

  • Bronzer

Sluncem políbené pleti snadno docílíme použitím krémového bronzeru v tyčince Yves Saint Laurent Touche Éclat Shimmer Stick v odstínu Bronze. Produkt naneste lehce pod lícní kosti a čelo.

  • Tváře a rozjasnění

Výrazné jablíčka vytvoříme tekutou matnou tvářenkou, která funguje i jako rtěnka – Yves Saint Laurent Baby Doll Kiss & Blush v broskvových či růžových tónech podtrhne zdravý vzhled pleti. Pro monotónní look použijte stejný produkt i do středu rtů a jemně na oční víčka.

TIP: zbytek produktu lehce naneste i přes nos pro ještě přirozenější vzhled

Pro rozjasnění použijeme více účelový lesk na rty, oči a tváře Multi – Use Gloss značky NARS v odstínu First time. Nelepivá textura vytvoří na lícních kostech a víčkách mokrý efekt
a nekonečný lesk.

  • Zvýrazněte řasy

Definované řasy jsou nezbytnost a to platí i pro „no makeup“ makeup. Natočte řasy kleštičkama a rovnoměrně naneste řasenku Lancôme Définicils, která odděluje a prodlužuje řasy.

TIP: pokud jste světlý typ, použijte hnědou řasenku

EBC promo