#ptejseCindy: Tři důvody, proč se zapojit také

Je velká výhoda sedět proti kosmetické redaktorce ELLE. Proč?

1. Vím vše o těch nejžhavějších beauty novinkách i o nejaktuálnějším korejském trendu. Občas i dříve, než o něm vědí Korejci. To se hodí nejenom, když sháním perfektní dárek pro kamarádku, ale i když se sama ocitnu v parfumerii a mám pocit, že nevím kam dřív s očima. "SOS, Cindy! Co nutně potřebuji na tu dovolenou v Mexiku?"

2. Vím, proč se pravidelně odličovat, v jakém pořadí i s čím. Proč si na zimu změnit krém. Čím si posprejovat vlasy, když chci surfařské vlny. I co rozhodně a opravdu nikdy nedělat s řasenkou. "SOS, Cindy! Proč se mi to obtiskává, kde nechci?"

3. Vím, kam si jít dát relaxační detox od mobilu, kde koupit tu nejkrásnější svíčku na stůl a kam na tu nejlepší masáž nohou. "SOS, Cindy! Kam na kvalitní manikúru v Praze? A v Londýně?"

Už chápete? Někdy je prostě super mít po ruce tu nejpovolanější a poprosit o radu. Potřebujete tip na beauty dárek pro kamarádku také? Nebo si nejste jistá výběrem odstínu rtěnky? Jaký suchý šampon použít před party? Nebo vás začala trápit suchá pleť, a potřebujete poradit, co s ní? #ptejseCindy!

Ačkoli bych vás všechny ke svému stolu - naproti Cindy - přizvala moc ráda, asi bychom se sem všechny nevešly. Proto jsme to celé vymysleli jinak. Beauty poradna online. Na cokoli, co vás z beauty oboru zajímá, se nyní můžete Cindy zeptat na Instagramu. Napřímo. Jako kdybyste s ní také seděly v redakci.

Je to jednoduché: Kdykoliv uvidíte výzvu na Instagramu @elleczech, přidejte svůj dotaz do komentářů nebo Cindy pošlete soukromou zprávu a čekejte na radu. Odpovědi na ty nejčastější a nejzajímavější otázky se objeví i na ELLE.cz. Nezapomeňte připojit hashtag #ptejseCindy, aby váš dotaz nikde neztratil.

Připraveny? Začínáme!

REKLAMA